Japoński masaż KOBIDO - lifting bez skalpelaJapoński masaż KOBIDO to starożytna technika, która w nieinwazyjny sposób poprawi owal twarzy, ujędrni skórę i wygładzi
zmarszczki. Jego korzenie wywodzą się z tradycyjnej medycyny chińskiej.

KOBIDO łączy w sobie elementy masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego i akupresury. Efekty tego zabiegu można
porównać do zmian, które pozwala osiągnąć na twarzy lifting. Widać je już po pierwszym masażu!
Wymasowana skóra jest lepiej ukrwiona, dotleniona i odżywiona. Zabieg skutkuje między innymi zmniejszaniem napięcia mięśniowego i w efekcie spłyceniem zmarszczek mimicznych, takich jak kurze łapki w kącikach oczu, lwia zmarszczka pomiędzy brwiami, bruzdy na czole, czy zmarszczki wokół ust. Masaż KOBIDO obejmuje skórę twarzy, szyi i dekoltu, ale relaks jaki towarzyszy po sesji wpływa na cały organizm.

Najbardziej spektakularne efekty są po odbyciu pełnej kuracji czyli 12 sesji masażu, najlepiej 2 razu w tygodniu.

 

Na sesję zapisz się telefonicznie tel. 509 706 018

lub

Cena sesji:

60 minut - 180 zł

pakiet 10 sesji -1350 zł

pakiet 12 sesji - 1550 zł

 

Masaż bambusami

Masaż bambusem to orientalna i terapeutyczna technika masażu tkanek głębokich. Bardzo efektywnie rozluźnienia mięśnie i pozwala w pełni się zrelaksować.  Ma na celu przede wszystkim uwolnienie od nagromadzonego stresu, złagodzenie napięcia mięśni. Przynosi ulgę zmęczonemu ciału, dodając mu energii.

Masaż bambusem ma mieć również działanie lecznicze - poprawiać krążenie krwi i limfy w organizmie, usprawniać działanie układu trawiennego i pozwalać szybciej pozbyć się toksyn z organizmu. Masaż przy pomocy pałeczek bambusowych dociera do tkanek głębokich, dzięki niemu zwiększa się także dotlenienie komórek. Pomocny również przy bólach stawów.

 

Na sesję zapisz się telefonicznie tel. 509 706 018

lub na booksy

Cena sesji:
60 minut - 180 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym.

Szczególnie warto poddać się masażowi gorącymi kamieniami, jeżeli dokuczają choroby stawów, bóle szyi i kręgosłupa. Kamienna terapia pomaga doładować wewnętrzne akumulatory wszystkim osobom przemęczonym i zestresowanym. Wystarczy jeden zabieg, aby poczuć głęboki relaks, pozbyć się bezsenności, smutku i przygnębienia czy też poczucia bezradności, przytłoczenia codziennymi kłopotami.

Na sesję zapisz się telefonicznie tel. 509 706 018

lub na booksy

Cena sesji:
60 minut - 170 zł
90 minut - 200 zł
120 minut - 250 zł
 

Masaż gorącymi muszlami LAVA SHELLS

Lava Shells jest zabieg zabieg relaksacyjno-leczniczy przeprowadzany muszlami małż Tiger Clam, pochodzącymi z Filipin. Muszle zbierane są ręcznie u wybrzeża Oceanu Spokojnego, selekcjonowane są pod względem wielkości, kształtu i wytrzymałości, następnie są czyszczone, polerowane i piaskowane tak, aby wydobyć ich naturalny połysk.
Muszle emitują ciepło dzięki aplikowanemu do ich wnętrza żelowi zawierającemu m.in. naturalne minerały i algi morskie, oraz aktywatorowi składającemu się z krystalicznej wody, soli i olejków eterycznych. Natomiast same muszle stanowią naturalne bogactwo węglanu wapnia, który podczas rozgrzania uwalnia się i natychmiastowo jest przyswajany przez skórę wspierając proces odnowy komórkowej. Masaż ten to cudowne doświadczenie, relaks dla ciała i ukojenie dla zmysłów.
Ciepło, które wydzielają muszle przynosi ulgę przy różnego rodzaju bólach mięśniowych i bólach związanych z napięciem nerwowym.

Na sesję zapisz się telefonicznie tel. 509 706 018

lub na booksy

Cena sesji:

90 minut - 220 zł

Masaż leczniczy/klasyczny

Masaż rewelacyjnie rozluźnia zmęczone i napięte mięśnie oraz likwiduje ich bolesność. Aktywizuje działanie układu limfatycznego i krwionośnego, dzięki czemu tlen i substancje odżywcze w większej ilości trafiają do organizmu.  Jest to idealna opcja, gdy coś boli, ograniczona jest ruchomość, gdy nastąpi skurcz mięśnia np. po źle przespanej nocy. Jest to głównie masaż leczniczy, ale efektem sesji jest również odprężenie, gdyż działa kojąco na układ nerwowy. Przynosi uczucie relaksu i lekkości w ciele.

 Regularne sesje masażu klasycznego trwale usprawniają ruchomość stawów, a także zwiększają elastyczność mięśni, dzięki czemu pracują lepiej, są również lepiej ukrwione. Działa dobroczynnie również na jakość skóry poprawiając jej jędrność. W szczególności w połączeniu z masażem bańką chińską.

Istnieje wiele wskazań do masażu klasycznego. Wykonuje się go przy skręceniach i stłuczeniach kończyn, przewlekłym zapaleniu mięśni, stawów i ścięgien, a także w chorobach zwyrodnieniowych i reumatycznych. Masaż klasyczny pomaga również w bólach kręgosłupa, wadach postawy, przy przeciążeniu mięśni i stawów, pomaga w gojeniu się blizn. Masaż klasyczny stosuje się też w chorobach przemiany materii, nerwobólach, a nawet w przypadku nadwagi.

 

Na sesję zapisz się telefonicznie tel. 509 706 018

lub na booksy

Cena sesji:
30 minut na wybraną partię ciała ( z lub bez bańki chińskiej) - 80 zł
60 minut na wybraną partię ciała ( z lub bez bańki chińskiej) - 150 zł
 

Terapia napięciowych bóli głowy

Masaż obejmujący mięśnie obręczy barkowej, szyi i głowy. Przynosi ulgę przy bólach głowy wywołanych przewlekłym napięciem mięśniowym. Stanowi doskonałe wsparcie dla osób, u których stres kumuluje się w górnych partiach ciała. Daje uczucie jakby dosłownie "zdjęto ciężar z barków".

Na sesję zapisz się telefonicznie tel. 509 706 018

lub na booksy

Cena sesji:
60 minut- 150 zł

Drenaż limfatyczny

Masaż wykonywany przy likwidacji obrzęków. Stosowany wspomagająco przy leczeniu żylaków. To zabieg mający na celu poprawienie krążenia limfatycznego, a tym samym redukcję obrzęków tkanek i stymulację procesów metabolicznych.

Na sesję zapisz się telefonicznie tel. 509 706 018

lub na booksy

Cena sesji:
60 minut- 150 zł

Masaż Lomi Lomi Nui

W wolnym tłumaczeniu Lomi Lomi Nui oznacza dotyk miłości lub dotyk miękką łapą zrelaksowanego kota. Jest to metoda pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, powszechnie uznana jako głęboko uzdrawiająca forma masażu. Tradycja sięga setki lat wstecz. W dawnych czasach masaż był nieodłączną formą spędzania czasu. Hawajczycy bardzo wierzyli, że tylko poprzez zrelaksowane zaopiekowanie ciało jesteśmy w stanie powrócić do stanu harmonii i spokoju. Lomi oznacza ugniatać głaskać z kolei NUI jedyny, wyjątkowy. Masaż obejmuje całe ciało ( po za strefami intymnymi ), a wykonuje się go przedramionami. Długie płynne ruchy sprawiają, że osoba masowana głęboko się relaksuje. Przyjemność podczas sesji masażu jest nieodłącznym elementem w powracaniu do zdrowia i naturalnej harmonii. Kiedy jej doświadczamy, energia płynie przez całe ciało, puszczają napięcia, ciało rozluźnia się. Dlatego pełny miłości, szacunku i współczucia dotyk jest podstawą tej sztuki. Lomi Lomi Nui to również praca w konkretnej intencji, dlatego dobrze wiedzieć, z czym przychodzimy na sesję. Warto zadać sobie pytanie, co chcemy zmienić, naprawić lub wspierać w naszym życiu. Lomi jest potężnym narzędziem jeśli potrzebujemy zmiany, szukamy inspiracji, wchodzimy w nowy etap w życiu lub chcemy podjąć jakąś ważną decyzję.

Na sesję zapisz się telefonicznie tel. 608 350 091

Cena sesji:
90 minut - 250 zł

 

PAKIETY

ZDROWIE - 400 zł

Obejmuje 4 masaże z oferty lecznicej: masaż klasyczny, manualną terapię napięciowych bóli głowy, masaż bańką chińską, drenaż limfatyczny. W pamiecie oszczędzasz 130 zł

RELAKS - 550 zł

Obejmuje 4 godzinne masaże z oferty relaksacyjnej: KOBIDO, masaż gorącymi kamieniami, gorącymi muszlami i pałeczkami bambusowymi. W pakiecie szczędzasz 200 zł

KOBIDO x10 - 1350 zł

Pakiet optymalny obejmujący 10 sesji japońskiego masażu twarzy. Dla najlepszych efektów zaleca się 2 sesję w tygodniu. W pakiecie oszczędzasz 450

KOBIDO x12 - 1550 zł

Pakiet najbardziej korzystny obejmujący 12 sesji japońskiego masażu twarzy. Dla najlepszych efektów zaleca się 2 sesję w tygodniu. W pakiecie oszczędzasz 610 zł

Na sesję zapisz się telefonicznie tel. 509 706 018