Zarezerwuj zajęcia yogi:

Zarezerwuj terapie holistyczne i masaże:

Zarezerwuj masaże poprzez:

JAPOŃSKI MASAŻ KOBIDO - LIFTING BEZ SKALPELA

JAPOŃSKI MASAŻ KOBIDO

200zł 60min
 •  
Popularne

60 minut – 200 zł

pakiet 5 sesji – 800 zł

pakiet 10 sesji –1500 zł

pakiet 12 sesji – 1800 zł

Japoński masaż KOBIDO to starożytna technika, która w nieinwazyjny sposób poprawi owal twarzy, ujędrni skórę i wygładzi zmarszczki. Jego korzenie wywodzą się z tradycyjnej medycyny chińskiej.

KOBIDO łączy w sobie elementy masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego i akupresury. Efekty tego zabiegu można porównać do zmian, które pozwala osiągnąć na twarzy lifting. Widać je już po pierwszym masażu! Wymasowana skóra jest lepiej ukrwiona, dotleniona i odżywiona. Zabieg skutkuje między innymi zmniejszaniem napięcia mięśniowego i w efekcie spłyceniem zmarszczek mimicznych, takich jak kurze łapki w kącikach oczu, lwia zmarszczka pomiędzy brwiami, bruzdy na czole, czy zmarszczki wokół ust. Masaż KOBIDO obejmuje skórę twarzy, szyi i dekoltu, ale relaks jaki towarzyszy po sesji wpływa na cały organizm.

Najbardziej spektakularne efekty są po odbyciu pełnej kuracji czyli 12 sesji masażu, najlepiej 2 razu w tygodniu.

MASAŻ BAMBUSAMI

MASAŻ BAMBUSAMI

190zł 60min
 •  

Masaż bambusem to orientalna i terapeutyczna technika masażu tkanek głębokich. Bardzo efektywnie rozluźnienia mięśnie i pozwala w pełni się zrelaksować.  Ma na celu przede wszystkim uwolnienie od nagromadzonego stresu, złagodzenie napięcia mięśni. Przynosi ulgę zmęczonemu ciału, dodając mu energii.

Masaż bambusem ma mieć również działanie lecznicze – poprawiać krążenie krwi i limfy w organizmie, usprawniać działanie układu trawiennego i pozwalać szybciej pozbyć się toksyn z organizmu. Masaż przy pomocy pałeczek bambusowych dociera do tkanek głębokich, dzięki niemu zwiększa się także dotlenienie komórek. Pomocny również przy bólach stawów.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

190zł 60min
 •  

60 minut – 190 zł

90 minut –220 zł

120 minut – 270 zł

Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym.

Szczególnie warto poddać się masażowi gorącymi kamieniami, jeżeli dokuczają choroby stawów, bóle szyi i kręgosłupa. Kamienna terapia pomaga doładować wewnętrzne akumulatory wszystkim osobom przemęczonym i zestresowanym. Wystarczy jeden zabieg, aby poczuć głęboki relaks, pozbyć się bezsenności, smutku i przygnębienia czy też poczucia bezradności, przytłoczenia codziennymi kłopotami.

MASAŻ GORĄCYMI MUSZLAMI LAVA SHELLS

MASAŻ GORĄCYMI MUSZLAMI LAVA SHELLS

280zł 90min
 •  
Lava Shells jest zabieg zabieg relaksacyjno-leczniczy przeprowadzany muszlami małż Tiger Clam, pochodzącymi z Filipin. Muszle zbierane są ręcznie u wybrzeża Oceanu Spokojnego, selekcjonowane są pod względem wielkości, kształtu i wytrzymałości, następnie są czyszczone, polerowane i piaskowane tak, aby wydobyć ich naturalny połysk.
 
Muszle emitują ciepło dzięki aplikowanemu do ich wnętrza żelowi zawierającemu m.in. naturalne minerały i algi morskie, oraz aktywatorowi składającemu się z krystalicznej wody, soli i olejków eterycznych. Natomiast same muszle stanowią naturalne bogactwo węglanu wapnia, który podczas rozgrzania uwalnia się i natychmiastowo jest przyswajany przez skórę wspierając proces odnowy komórkowej. Masaż ten to cudowne doświadczenie, relaks dla ciała i ukojenie dla zmysłów.
Ciepło, które wydzielają muszle przynosi ulgę przy różnego rodzaju bólach mięśniowych i bólach związanych z napięciem nerwowym.

MASAŻ LECZNICZY / KLASYCZNY

MASAŻ LECZNICZY / KLASYCZNY

160zł 30-60min
 •  
30 minut na wybraną partię ciała ( z lub bez bańki chińskiej) – 100 zł
60 minut na wybraną partię ciała ( z lub bez bańki chińskiej) – 160 zł

Masaż rewelacyjnie rozluźnia zmęczone i napięte mięśnie oraz likwiduje ich bolesność. Aktywizuje działanie układu limfatycznego i krwionośnego, dzięki czemu tlen i substancje odżywcze w większej ilości trafiają do organizmu.  Jest to idealna opcja, gdy coś boli, ograniczona jest ruchomość, gdy nastąpi skurcz mięśnia np. po źle przespanej nocy. Jest to głównie masaż leczniczy, ale efektem sesji jest również odprężenie, gdyż działa kojąco na układ nerwowy. Przynosi uczucie relaksu i lekkości w ciele.

 Regularne sesje masażu klasycznego trwale usprawniają ruchomość stawów, a także zwiększają elastyczność mięśni, dzięki czemu pracują lepiej, są również lepiej ukrwione. Działa dobroczynnie również na jakość skóry poprawiając jej jędrność. W szczególności w połączeniu z masażem bańką chińską.

Istnieje wiele wskazań do masażu klasycznego. Wykonuje się go przy skręceniach i stłuczeniach kończyn, przewlekłym zapaleniu mięśni, stawów i ścięgien, a także w chorobach zwyrodnieniowych i reumatycznych. Masaż klasyczny pomaga również w bólach kręgosłupa, wadach postawy, przy przeciążeniu mięśni i stawów, pomaga w gojeniu się blizn. Masaż klasyczny stosuje się też w chorobach przemiany materii, nerwobólach, a nawet w przypadku nadwagi.

TERAPIA NAPIĘCIOWYCH BÓLI GŁOWY

TERAPIA NAPIĘCIOWYCH BÓLI GŁOWY

160zł 60min
 •  

Masaż obejmujący mięśnie obręczy barkowej, szyi i głowy. Przynosi ulgę przy bólach głowy wywołanych przewlekłym napięciem mięśniowym. Stanowi doskonałe wsparcie dla osób, u których stres kumuluje się w górnych partiach ciała. Daje uczucie jakby dosłownie “zdjęto ciężar z barków”.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

DRENAŻ LIMFATYCZNY

160zł 60min
 •  

Masaż wykonywany przy likwidacji obrzęków. Stosowany wspomagająco przy leczeniu żylaków. To zabieg mający na celu poprawienie krążenia limfatycznego, a tym samym redukcję obrzęków tkanek i stymulację procesów metabolicznych.

MASAŻ LOMI LOMI NUI

MASAŻ LOMI LOMI NUI

250zł 90min
 •  

W wolnym tłumaczeniu Lomi Lomi Nui oznacza dotyk miłości lub dotyk miękką łapą zrelaksowanego kota. Jest to metoda pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, powszechnie uznana jako głęboko uzdrawiająca forma masażu. Tradycja sięga setki lat wstecz. W dawnych czasach masaż był nieodłączną formą spędzania czasu. Hawajczycy bardzo wierzyli, że tylko poprzez zrelaksowane zaopiekowanie ciało jesteśmy w stanie powrócić do stanu harmonii i spokoju. Lomi oznacza ugniatać głaskać z kolei NUI jedyny, wyjątkowy. Masaż obejmuje całe ciało ( po za strefami intymnymi ), a wykonuje się go przedramionami. Długie płynne ruchy sprawiają, że osoba masowana głęboko się relaksuje. Przyjemność podczas sesji masażu jest nieodłącznym elementem w powracaniu do zdrowia i naturalnej harmonii. Kiedy jej doświadczamy, energia płynie przez całe ciało, puszczają napięcia, ciało rozluźnia się. Dlatego pełny miłości, szacunku i współczucia dotyk jest podstawą tej sztuki. Lomi Lomi Nui to również praca w konkretnej intencji, dlatego dobrze wiedzieć, z czym przychodzimy na sesję. Warto zadać sobie pytanie, co chcemy zmienić, naprawić lub wspierać w naszym życiu. Lomi jest potężnym narzędziem jeśli potrzebujemy zmiany, szukamy inspiracji, wchodzimy w nowy etap w życiu lub chcemy podjąć jakąś ważną decyzję.

AROMATERAPEUTYCZNY MASAŻ TWARZY

AROMATERAPEUTYCZNY MASAŻ TWARZY

180zł 60min
 •  

Odprężający masaż obejmujący twarz, szyję i dekolt. Indywidualnie dobrane olejki eteryczne regenerują skórę i zapewniają wspaniałe doznania sensoryczne. Olejki stymulują regenerację skóry, która po masażu jest odżywiona i rozświetlona. Oleje z ekstraktami ziołowymi wybierane są indywidualnie do potrzeb cery, by zapewnić maksymalne odżywienie i regenerację skóry. Masaż rozluźnia napięcia zgromadzone w okolicy twarzy, może przynieść ulgę w napięciowych bólach głowy i skłonnościach do bruksizmu. 

PAKIETY

ZDROWIE

500zł
 • Obejmuje 4 masaże z oferty lecznicej: masaż klasyczny, manualną terapię napięciowych bóli głowy, masaż bańką chińską, drenaż limfatyczny.

KOBIDO x10

1500zł
 • Pakiet optymalny obejmujący 10 sesji japońskiego masażu twarzy. Dla najlepszych efektów zaleca się 2 sesję w tygodniu.

RELAKS

660zł
 • Obejmuje 4 godzinne masaże z oferty relaksacyjnej: KOBIDO, masaż gorącymi kamieniami, gorącymi muszlami i pałeczkami bambusowymi.

KOBIDO x12

1800zł
 • Pakiet najbardziej korzystny obejmujący 12 sesji japońskiego masażu twarzy. Dla najlepszych efektów zaleca się 2 sesję w tygodniu.