Stres i spadek motywacji to wyzwanie dla Twojej firmy?

Z nami możesz zadbać o swój zespół w takich obszarach jak:

Inwestowanie w wellbeing to realne zyski dla Twojej firmy. Pracownik, który potrawi skutecznie redukować stres rzadziej choruje, ma motywację do pracy, jest bardziej efektywny i skuteczniej realizuje cele.

Depresja stanowi coraz większy problem zdrowotny i społeczny. Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia do 2030 roku depresja będzie najczęściej występującą chorobą na świecie. Szacuje się, że w Polsce na depresję choruje ok. 1,2 mln osób. ( Źródło: NFZ)

Już co dziesiąty Polak przyznaje, że wziął zwolnienie lekarskie z powodu gorszego samopoczucia. Jednocześnie 3 na 5 pracowników przyznaje, że ich pracodawca nie wdraża w firmie żadnych działań antystresowych. (Źródło: Raport MultiSport Index 2023).

Uwzględnienie w budżecie firmowym inwestycji w kondycję fizyczną i psychiczną pracowników wydaje się już koniecznością w firmach, którym zależy na efektywności działań.

Czy wiesz, że 1 euro zainwestowane w promocję zdrowia w miejscu pracy, przynosi zwrot w wysokości 2,5 – 4,8 euro w postaci mniejszych kosztów absencji?

Jakie problemy możemy pomóc rozwiązać?

W naszym zespole stawiamy na wysoką jakość usług i ciągłe inwestowanie w rozwój. Znajdziesz u nas wykwalifikowane nauczycielki jogi i masażystów. Nasze nauczycielki są po standaryzowanych kursach nauczycielskich Yoga Alliance dających uprawnienia do uczenia jogi na całym świecie. Posiadamy wiedzę z zakresu redukcji stresu za pomocą technik oddechowych, medytacyjnych i pracy z ciałem. Prowadzimy także sesje relaksacyjne Access Bars, których efektem jest głęboki relaks, poprawa jakości snu, zlikwidowanie natłoku myśli, poprawa samopoczucia. Sesje te tak samo jak praktyka jogi są doskonałym wsparciem w powrocie do równowagi psychicznej. Nasz masażysta posiada uprawnienia do wykonywania masaży leczniczych terapii wspierających przy różnych dolegliwościach wynikających z wielogodzinnej siedzącej pracy przed komputerem.

Jak możesz z nami współpracować?

Zaufało nam już wiele firm takich jak Divice Europe, Pałac Suchary i Hotel Bohema, Normobaric – Normobaria Osielsko, Fabryka Lloyda, Amer Event ( organizujący eventy dla firm między innymi w Hotelu Herbarium, czy Cukrowni Żnin, gdzie prowadziliśmy zajęcia), Tidio. Prowadziliśmy też zajęcia dla najemców biurowca Arkada Business Park.