Zwolnij - weekend z jogą na Kaszubach

Zapraszamy do samego serca Kaszub. Nad jeziorem Gowidlińskim, w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego znajduje się przepiękna willa. Pragniemy dać każdemu czas i przestrzeń, aby poobcować z naturą, odetchnąć świeżym powietrzem, zrelaksować się oraz oczyścić ciało i umysł. Zapraszamy na weekend z jogą i warsztatami w Villi Bezycer. Oczyścisz ciało i umysł oraz spędzisz cudowny czas w otoczeniu natury i świadomych ludzi.
------------------------------------------------------------------------------------------
Kiedy i gdzie?
5 – 7 listopada2021
Villa Bezycer znajduje się w Gowidlinie przy ul. Pogodnej 1. To miejsce z długimi tradycjami. Dom został, bowiem wybudowany w roku 1976 a gruntownie odremontowany w roku 2009. Kilkaset metrów od willi znajduje się pięknie położone jezioro Gowidlińskie. Ogromne połacie lasów i mnóstwo tras spacerowych, słowem serce Kaszub.

https://villabezycer.pl/
------------------------------------------------------------------------------------------
LOKALIZACJA:

Villa Bezycer
ul. Pogodna 1
83-341 Gowidlino
------------------------------------------------------------------------------------------
Harmonogram *
Piątek
15:00 - 16:00 – przyjazd zakwaterowanie
16:15- Powitalny krąg, przedstawienie prowadzących, zapoznanie
17:00 – 18:30 – Yin Yoga/ Beata
18:30 – Kolacja
19:45 – 20:15 – Medytacja / Dorota
20:30 – 21:20 – Yoga Nidra/ Asia
Sobota
6:00 – 6:45 – Medytacja / Asia
7:00 – 8:30 –Vinyasa/Dorota
8:30 – Śniadanie
11:30- 13:00 – Warsztat „Wdech ... wydech ... odpuszczam”. O uwalnianiu się od potrzeby kontroli i otwieraniu się na nowe możliwości. / Asia
13:00– Obiad
14:00 – 16:00 Wspólny spacer nad jeziorem Gowidlińskim
16:30 – 18:00– Warsztat o przemijaniu /Beata
18:00 –– Kolacja
19:30 – 21:00 – Ognisko, Praca z Kartami Anielskimi

Niedziela
6:00 – 6:45 – Medytacja / Beata
7:00 – 8:30 –Joga klasyczna /Asia
8:30 - Śniadanie
10:30- 12:00 – Warsztat „Chce mi się” – proste techniki zwiększania własnej energii / Dorota
12:30 – Obiad , ostatnia kawa
14:00 – 15:00 – Krąg na zamknięcie warsztatu i pożegnanie

* Harmonogram może ulec lekkim zmianom
Dodatkowo przez cały pobyt, można umówić się indywidualnie z Łukaszem na masaż. Do wyboru klasyczny, Kobido, bambusami
------------------------------------------------------------------------------------------
DLA KOGO?
Dla każdego, bez względu na wiek czy poziom zaawansowania w praktyce. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać lub pogłębić swoją praktykę, doświadczyć różne podejścia do jogi, przeżyć piękne chwile podczas masażu, pobyć blisko przyrody, zatrzymać się na chwilę i naładować dobrą energią. Osoby zupełnie początkujące, również się tu odnajdą. To doskonały czas i miejsce na rozpoczęcie swojej przygody z jogą i poznać kilka jej odmian. Jeśli masz pytania, pisz śmiało. .
------------------------------------------------------------------------------------------
INWESTYCJA

890zł /os.

Warunkiem zarezerwowania miejsca na wyjazd jest wpłata zadatku* w wysokości 250zł na konto:
Stan Harmonii Dorota Priebe-Kubiak
51 1140 2004 0000 3002 7894 2733

W tytule proszę wpisać: Jesienne wyciszenie + imię i nazwisko
*Zadatek jest kwotą bezzwrotną.
Pozostałą część kwoty należy przelać do dnia 27 października 2021 na wskazane konto.

Cena zawiera:

- nocleg (2 noce)
- pełne wyżywienie wegańsko/wegetariańskie, napoje
- zajęcia jogi i warsztaty


Cena nie zawiera
Dojazdu
Sesja masażu - Kobido, bambusy 130zł , klasyczny – 100zł.

Zapisy i pytania
ZAPISY i PYTANIA:
yoga@stanharmonii.pl
tel: 506 384 645
------------------------------------------------------------------------------------------
Prowadzące
Dorota Priebe – Kubiak
Swoją podróż z Ashtanga Yogą rozpoczęłam w 2012 roku. To była miłość od pierwszego świadomego oddechu. Dostałam narzędzie do poznania siebie i rozwoju osobistego. Od tamtej pory praktyka jogi jest częścią mojego życia, dodaje mi sił i pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji. Od 2016 roku prowadzę zajęcia tradycyjnej Ashtanga Yogi oraz nowoczesnej Vinyasy. Na własnej skórze doświadczyłam praktyki jogi w ciąży. Wciąż się rozwijam i uczestniczę w licznych warsztatach z autoryzowanymi nauczycielami z Instytutu Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga w Mysore (KPJAYI) m. in. Max Czenszak, Tylor Hunt, Mark Flint, Mati Guerra, Mateusz Deker, Nancy Gilgoff. Odkąd zostałam mamą poszukuję więcej łagodności w praktyce jogi. Równoważę ognistą Ashtange subtelnymi formami pracy z ciałem i umysłem. W 2019 roku ukończyłam kurs medytacji Prana Vidya oraz Mantra Yogi prowadzone przez Quaternity Institute. Fascynuje mnie mnogość narzędzi, jakie oferuje joga. Zgłębiam pracę z dźwiękiem (mantry), oddechem (pranajama) i medytację. W lutym 2021 r. ukończyłam kurs jogi hormonalnej. Jestem również certyfikowanym praktykiem Access Bars. W 2018 roku zrealizowałam swoje największe marzenie tworząc studio Stan Harmonii. Udało mi się zgromadzić wspaniały zespół nauczycielek i masażystów, aby każdy mógł holistycznie zadbać o siebie i odnaleźć swoją drogę do Stanu Harmonii. Z wykształcenia geodetka, prywatnie żona, mama i szczęśliwy człowiek.

Beata Tietze
Mam na imię Beata. Jestem kobietą, która lubi poszukiwać, poznawać i odkrywać. Z Jogą przyjaźnimy się od 7 lat i nie chodzi tylko o Asanę na macie. Długo byłam związana z Ashtanga Yoga, w miedzy czasie zaprzyjaźniłam się z Kundalini, a sama prowadzę zajęcia z łagodnej Yin Yogi. Bliska memu sercu jeż też medytacja, zatrzymanie w ciszy i wsłuchanie się w siebie. Moje poszukiwania zaprowadziły mnie do Indii, gdzie udałam się trzy razy aby poczuć i i zrozumieć, że wszystko czego potrzebuję mam blisko siebie....bo w Sobie.
W Indiach praktykowałam w instytucie Ashtanga Yoga w Mysore. Ukończyłam certyfikowany roczny kurs Nauczyciela Yogi prowadzony przez Quaternity Institute. Obecnie jestem w trakcie certyfikowane kursu Mindfulness.
Moją pasją są podróże i gotowanie. Z każdej podróży przywożę nowe smaki, którymi uwielbiam się dzielić. Moją maksymą życiową jest „Tu i teraz”, co nie oznacza, że nie pamiętam o przeszłości, ani nie myślę o przyszłości. Tylko na te dwie rzeczy nie mam wpływu, więc je akceptuje, a żyje Teraz. Kocham życie i ludzi.

Joanna Wilgorska
„Zdrowie jest bogactwem.
Spokój umysłu jest szczęściem.
Joga wskazuje drogę."
- Swami Vishnudevananda
Joga to dla mnie miłość i radość. Łączy mnie z energią życia.
Tradycyjnie joga to przede wszystkim ponadczasowa i uniwersalna nauka o dobrym życiu. Nauka, którą poznajemy i zgłębiamy głównie poprzez praktykę. Zapukała do moich drzwi kilkanaście lat temu, Otworzyłam je i od tego czasu już się właściwie nie rozstajemy. Pojawiały się krótsze i dłuższe przerwy w praktyce jednak zawsze wracałam. Dzisiaj praktykuję 24/7 🙂 Kilkanaście lat mieszkałam za granicą i uczyłam się jogi w różnych miejscach na świecie (w tym ponad 6 miesięcy w Indiach) od wielu
nauczycieli. Kilka lat temu odkryłam moją wewnętrzną nauczycielkę i teraz to w jej słowa najbardziej się wsłuchuję.
Praktykuję jogę, której zasady opisał już ponad dwa tysięce lat temu w „Jogasutrach“ indyjski filozof Patandźali, tzw. ośmiostopniową ścieżkę jogi.

Łukasz Kubiak
Masaż Klasyczny/ Masaż KOBIDO/ Facemodeling / Masaż bambusami/ Masaż gorącymi kamieniami, muszlami/ Masaż hinduski, terapia napięciowych bóli głowy, masaż tkanek głębokich
Jestem certyfikowanym technikiem masażystą. Fascynuje mnie ten rodzaj pracy z ciałem i możliwość realnej pomocy drugiemu człowiekowi. Poprzez odpowiednią mobilizację mięśni i stawów osiągamy nie tylko efekt relaksu, ale i realną poprawę zdrowia i samopoczucia. Każdą wolną chwilę poświęcam na rozwój i zdobywanie wiedzy. W roku 2020 ukończyłem kurs japońskiego masaż twarzy KOBIDO, kurs masażu bambusami i gorącymi kamieniami. Odbyłem również szkolenie dotyczące pracy z powięzią i automasażu, szkolenie na temat bólu głowy i manualnych metod leczenia napięć i dysfunkcji, podstawy masaży tkanek głębokich. W styczniu 2021 ukończyłem kurs masażu hinduskiego i masażu gorącymi muszlami Lava Shells. W maju 2021 odbyłem szkolenie „Kinesiotapingng w medycynie estetycznej i kosmetologii” . Jest to narzędzie, które pomaga wydłużyć i utrwalić efekt osiągnięty po sesjach masażu kobido.