“W poszukiwaniu wewnętrznej harmonii” – warsztaty w komorze normobarycznej

Żyjemy w nieustannym pośpiechu. Czujemy stres na karku i ciągle brakuje nam na wszystko czasu. STOP! Czas zatrzymać się choć na chwilę i dostrzec w małych rzeczach radość oraz piękno otaczającego nas świata. Możesz się tego nauczyć i dzięki zdobytej wiedzy, sukcesywnie zmieniać swoje życie tak, by towarzyszyło Ci poczucie szczęścia oraz optymizm.

Weź udział w inspirujących warsztatach “W poszukiwaniu wewnętrznej harmonii”, w komorze normobarycznej w Osielsku k. Bydgoszczy. Poznaj techniki, dzięki którym możesz skutecznie pracować nad osiągnięciem stanu równowagi w swoim sercu i umyśle. Spotkanie z certyfikowaną instruktorką jogi – Dorotą Priebie-Kubiak – pomoże Ci spojrzeć na swoje życie w zupełnie inny sposób. Ćwiczenia oddechowe, wprowadzenie do metod medytacji oraz relaksacja przy dźwiękach muzyki będą dla Twojego ciała i umysłu jak pozytywny zastrzyk energii, dzięki któremu poczujesz stan pełnego odprężenia.

 

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE WARSZTATÓW RELAKSACJI I MEDYTACJI


Miejsce warsztatów: Normobaric for Life – komora normobaryczna, ul. Słoneczna 21, Osielsko

Termin: sobota, 25 września 2021 r.

Czas trwania: 9:00 – 11:00

Prowadzący: Dorota Priebe-Kubiak – właścicielka studia jogi i masażu Stan Harmonii, certyfikowany instruktor jogi oraz certyfikowany nauczyciel jogi

Cena:
80 zł – jeśli zapiszesz się do środy 22 września włącznie
120 zł – jeśli zapiszesz się 23 września lub 24 września

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty.
Nie zwlekaj! Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy oraz informacje na temat warsztatów: 882 056 850 lub info@normobaric.com.pl

 

MEDYTACJA I RELAKSACJA – PROGRAM WARSZTATÓW


Czego się nauczysz podczas dwugodzinnej sesji warsztatowej w komorze normobarycznej w Osielsku k. Bydgoszczy?

  • Wyjdź z autopilota – jak zmienić swoje życie, by przejść z “trybu bycia” do “trybu działania.

  • Praktyka wdzięczności – jak nauczyć się skupiać na tym, co mamy zamiast na tym, czego nam brakuje.

  • Świadomy oddech – jak go wykorzystać, by wesprzeć swój umysł.

  • Koherencja serca i umysłu – sposób na szczęśliwe życie.

  • Medytacja – jak skutecznie trenować swój umysł.

  • Relaks z dźwiękami – kojąca sesja w rytm muzyki granej na instrumentach relaksacyjnych.


 

NA CO DODATKOWO MOŻESZ LICZYĆ?  • Na krystalicznie czyste powietrze, wolne od wirusów, drobnoustrojów i szkodliwych substancji. Gwarantują je znajdujące się w komorze specjalistyczne urządzenia czyli dekontaminatory. Dzięki nim możesz wziąć udział w sesji bez konieczności nakładania maseczki.

  • Na praktyczną wiedzę oraz trening oddechowy, który jest naturalną metodą wspomagania swojego organizmu, także np. po przechorowaniu Covid-19. Sesja tlenowa wspomaga rekonwalescencję i powrót organizmu do pełnej formy, po zwalczeniu infekcji koronawirusa.

  • Na nielimitowany dostęp do wodorowanej wody REDOX – płynu najlepiej oczyszczającego i przywracającego do zdrowia organizm człowieka.

  • Bezpłatny parking dla wszystkich uczestników.


 

Warsztaty jogi oddechowej "Poznaj moc oddechu" w komorze normobarycznej w Osielsku


INFORMACJE O TRENERZE


Dorota Priebe-Kubiak

Certyfikowany instruktor jogi i certyfikowany nauczyciel jogi w standardzie Yoga Alliance RYT 200. Związana z Ashtanga Yogą od 2012 roku. To wtedy wkroczyła na ścieżkę, którą podąża do dziś – ścieżkę samorozwoju, odnajdowania harmonii pomiędzy ciałem i umysłem oraz wewnętrznej równowagi. Ukończyła wiele rozmaitych kursów i warsztatów, dzięki którym z powodzeniem wprowadza w świat jogi kolejnych adeptów tego systemu ćwiczeń fizycznych, umysłowych i oddechowych. W stworzonym przez siebie studiu jogi i masażu STAN HARMONII zachęca i inspiruje do pracy ze swoim ciałem i umysłem.

Swoje doświadczenie, wiedzę i umiejętności budowała pod okiem najlepszych nauczycieli z Polski i ze świata. Ukończyła m.in.kurs jogi hormonalnej, kurs medytacji Prana Vidya oraz Mantra Yogi, a także szkolenie z treningu mięśni dna miednicy z fizjoterapeutką uroginekologiczną Elżbietą Furman. Jest też certyfikowanym praktykiem terapii holistycznej Access Bars®, pomagającej osiągnąć wewnętrzną równowagę i radość w życiu za pomocą jogi.

 

Sprawdź także szczegóły warsztatów z jogi oddechowej „Poznaj moc oddechu”.