"Poznaj moc oddechu” – warsztaty w komorze normobarycznej

Oddech jest naszym życiem. Jest paliwem dla naszego ciała, mózgu i emocji. W nim tkwi energia, którą wykorzystujemy nie tylko do tego, by po prostu być, ale także by kreatywnie myśleć, podejmować aktywność fizyczną i stawiać czoła wszelkim codziennym wyzwaniom.

Nie możemy go niczym zastąpić, ale możemy nauczyć się, jak lepiej wykorzystywać jego moc oraz w jaki sposób może nam pomóc w pokonywaniu stresu i pracy nad własnymi emocjami.

Sięgnij po wiedzę, która pozwoli Ci oddychać pełniej i głębiej!

Przyjdź na relaksujące warsztaty jogi oddechowej “Poznaj moc oddechu”, w komorze normobarycznej Normobaric for Life w Osielsku k. Bydgoszczy. Czeka na Ciebie duża dawka tlenu oraz możliwość poznania tajników jogi oddechowej. To pierwsze spotkanie z cyklu, podczas którego spotykać się będziemy regularnie z certyfikowaną instruktorką jogi. Dorota Priebie-Kubiak dzielić się będzie swoimi doświadczeniami związanymi z tym, jak osiągnąć stan harmonii życiowej dzięki różnym technikom medytacyjnym, relaksacyjnym oraz związanym z jogą.

 

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE


Miejsce: komora normobaryczna Normobaric for Life w Osielsku, ul. Słoneczna 21

Termin: sobota, 18 września 2021 r.

Czas trwania: 9:00 – 11:00

Prowadzący: Dorota Priebe-Kubiak – certyfikowany instruktor jogi oraz certyfikowany nauczyciel jogi, właścicielka szkoły Stan Harmonii

Cena:
80 zł – jeśli zapiszesz się do środy 15 września włącznie
120 zł – jeśli zapiszesz się 16 września lub 17 września

Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu wpłaty.
Pospiesz się! Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje i zapisy: 882 056 850 lub info@normobaric.com.pl

 

JOGA ODDECHOWA – PROGRAM WARSZTATÓW W OSIELSKU K. BYDGOSZCZY


O czym usłyszysz i czego się nauczysz podczas dwugodzinnej sesji tlenowej?

  • Układ oddechowy: dlaczego oddychamy tylko nosem, dlaczego mamy dwie dziurki w nosie i jak odnosi się do tego nauka jogi?

  • Oddech a umysł i medytacja: jak kontrolowany oddech wpływa na umysł, układ nerwowy, emocje i inne sfery naszego życia?

  • Pranayama: sztuka oddechu w jodze i jej pozytywny wpływ na zdrowie.


Całość wzbogacona będzie praktycznymi ćwiczeniami, dzięki którym zapoznasz się z technikami świadomego oddechu.

 

DODATKOWE KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA  • Gwarantujemy czyste powietrze, pozbawione drobnoustrojów, wirusów i innych szkodliwych substancji – zapewnią je dekontaminatory znajdujące się wewnątrz komory. Jest to niezwykle istotne w czasach pandemii.

  • Udział w warsztatach szczególnie polecany jest osobom poszukującym naturalnych metod wspomagania swojego organizmu, także po przebytych chorobach, takich jak Covid-19. Tlenoterapia może wpływać pozytywnie na rekonwalescencję i powrót organizmu do pełnej sprawności, po zwalczeniu infekcji koronawirusa.

  • Każdemu uczestnikowi gwarantujemy nielimitowany dostęp do wody REDOX – płynu najlepiej oczyszczającego i przywracającego do zdrowia organizm człowieka.

  • Dla uczestników spotkania dostępny jest bezpłatny parking.


 

Warsztaty jogi oddechowej "Poznaj moc oddechu" w komorze normobarycznej w Osielsku

 

INFORMACJE O PROWADZĄCYM


Dorota Priebe-Kubiak

Jej przygoda z Ashtanga Yogą trwa od 2012 roku. Już od pierwszego, świadomego oddechu wiedziała, że jest to jej droga życiowa, którą chce podążać. Z pasją studiowała techniki jogi oraz narzędzia rozwoju osobistego. Wiedzę czerpała od najlepszych nauczycieli z Polski i ze świata, biorąc udział w wielu różnych warsztatach i kursach. To pozwoliło jej na stworzenie własnego studia jogi i masażu STAN HARMONII, które od kilku lat przyciąga wielu fascynatów jogi oraz osób zainteresowanych pracą z ciałem i umysłem.

Jest certyfikowanym instruktorem jogi oraz certyfikowanym nauczycielem jogi w standardzie Yoga Alliance RYT 200. Ukończyła m.in. kurs medytacji Prana Vidya oraz Mantra Yogi, kurs jogi hormonalnej oraz szkolenie z treningu mięśni dna miednicy z fizjoterapeutką uroginekologiczną Elżbietą Furman. Jest też certyfikowanym praktykiem terapii holistycznej Access Bars®, która pomaga osiągnąć spokój, równowagę, radość w życiu za pomocą jogi i innych technik.