Podróż do wnętrza - wakacje z jogą na Teneryfie

Podróż do wnętrza to najpiękniejsza podróż, jaką możesz odbyć.

Zapraszamy na wakacje w harmonii z naturą, czyli 7 dni w malowniczym Puerto de la Cruz na Teneryfie. To miejsce doskonałego samopoczucia i relaksu!

„ W harmonii z naturą” to inicjatywa dwóch kobiet: Gosi – twórczyni Akademii rozwoju We are nature oraz Doroty - twórczyni studia świadomego rozwoju Stan Harmonii.
Tym razem zabieramy Was do magicznej przestrzeni „Sol y Luna” https://solylunaretreat.com/ w północnej części Teneryfy. Największymi atutami tego miejsca jest położenie w granicach miasta Puerto de la Cruz (15-20 min spacerem do plaży lub miasta) i przestronne pokoje z dużą ilością okien w pięknie odrestaurowanym starym dworze położonym pośrodku plantacji bananów, w otoczeniu zadbanego ogrodu z miejscami do odpoczynku na świeżym powietrzu. Niesamowitą aura, naturalne otoczenie, cisza i spokój gwarantowane.

Na miejscu, będziemy mieli do dyspozycji salę do jogi, słoneczne patio, ogród i dach z widokiem na całe Puerto, Ocean i wulkan.
Nasz dom ma klasyczny kanaryjski charakter, w którym będziemy wspólnie jeść śniadania i obiadokolacje.

Poza praktyką jogi (na pięknej Sali lub dachu z widokiem na całe Puerto), wykładami, zajęciami, przygodami i przytulnym schronem 🙂 przygotowujemy dla Was dodatkowe atrakcje jak m.in:
trekking, dwie wycieczki wraz z transportem w tym na wulkan Teide, relaks, muzyka na żywo i małe rozrywki w mieście. 🙂

Zachęcamy Was do wyruszenia w wspólną podróż już w Polsce. Z Warszawy jest bezpośredni lot na Teneryfe: wylot 1.10 a wylot 8.10 (Ryanair). Lecąc w grupie, jesteśmy w stanie wszystkim zagwarantować transport z lotniska na miejsce i z powrotem na lotnisko.


WSTĘPNY HARMONOGRAM

7:00 – 8:30 Poranna praktyka jogi
8:30 śniadanie
11:30 warsztat / wycieczka/ zwiedzanie Puerto/ zakupy/ plażowanie
17:00 Obiadokolacja
19:00 wieczorna praktyka jogi/medytacja lub joga nidra
21:00 wspólne oglądanie zachodu słońca na dachu

* szczegółowy harmonogram podamy bliżej terminu wyjazdu.
------------------------------------------------------------------------------------------
INWESTYCJA

- 850 euro /os

Cena zawiera:

- nocleg (7 noce)
- wyżywienie wegańsko/wegetariańskie (śniadania i obiadokolacje )
- zajęcia jogi, warsztaty tematyczne i materiały warsztatowe
- 2 wycieczki krajoznawcze wraz z transportem (w tym jedna na wulkan Teide)
- transfer z lotniska (wylot 1.10 z Warsztawy 11:35 ; wylot 8.10 z południowej Teneryfy 17:05; Ryanair).

Cena nie zawiera:
- biletów lotniczych


Warunkiem zarezerwowania miejsca na wyjazd jest wpłata zadatku* w wysokości
1. 1000zł / 220 euro – jak najszybciej w celu rezerwacji miejsca
2. 1650 zł / 355 euro – do 30 czerwca 2022


na konto:
Stan Harmonii Dorota Priebe-Kubiak
51 1140 2004 0000 3002 7894 2733

W tytule proszę wpisać: Teneryfa - w Harmonii z Naturą + imię i nazwisko

*Zadatek jest kwotą bezzwrotną.


Pozostałą część kwoty należy przelać do 19 września 2022 na wskazane konto.


UWAGA – liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Możemy zabrać jedynie 10 uczestniczek, więc decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zadatków. Jednocześnie jeśli chętnych będzie więcej to zorganizujemy „drugi turnus” 8 – 15 października 😉


ZAPISY i PYTANIA:
yoga@stanharmonii.pl
tel: 506 384 645

------------------------------------------------------------------------------------------
Prowadzące

Małgorzata Śmigielska – Akademia Rozwoju We are Nature

Z zawodu metodyk i nauczycielka z pasji joginka, podróżniczka i autorka książek rozwojowo-medytacyjnych dla dzieci i rodziców. Inicjatorka NatureYogi, miłośniczka natury, trzymająca kobiece kręgi w Bydgoszczy, na co dzień oddaje się prowadzeniu własnej szkoły językowej dla dzieci od pierwszego roku życia Nature English (www.natureenglish.pl) oraz Akademii Rozwoju We Are Nature. (www.wearenature.pl)

„Od zawsze kocham podróże i ogromny potencjał który idzie z nimi w parze. Po 5 latach zamieszkania w Hiszpanii, niezmiernie cieszę się, że w końcu mogę zabrać Was do kraju gdzie słońce zasila życiową energią zupełnie inaczej 🙂 Stawiam na wrzechstronny rozwój w tej wyjątkowej podróży potencjałów jakim jest Nasze życie. Czując, doświadczając i transformując staram się tworzyć nowe przestrzenie energii pełnej troski, spokoju i harmonii. Od dwóch lat jestem zafascynowana nauką o energetyce i aurze człowieka oraz pracą z energią i tym również chciałabym się z Wami dzielić. Wierzę w wolną edukację dlatego łącząc wieloletnie doświadczenie i pasje stworzyłam kursy i książki rozwojowo-medytacyjne dla dzieci i rodziców. Teraz chciałabym dzielić się moją wiedzą podczas warsztatów językowo - rozwojowych dla dzieci @natureenglishpl i dorosłych @wearenaturepl. „

Dorota Priebe – Kubiak – Moja droga do Harmonii

Swoją podróż z jogą rozpoczęłam 10 lat temu. To była miłość od pierwszego świadomego oddechu. Dostałam narzędzie do poznania siebie i rozwoju osobistego. Od tamtej pory praktyka jogi jest częścią mojego życia, dodaje mi sił i pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi i od 2016 roku prowadzę zajęcia tradycyjnej Ashtanga Vinyasa Yogi, Vinyasa Yogi oraz jogi hormonalnej dla kobiet. Uwielbiam również kundalini jogę. Wciąż się rozwijam i uczestniczę w licznych warsztatach i kursach. Odkąd zostałam mamą poszukuję więcej łagodności w praktyce. Równoważę ognistą Ashtange subtelnymi formami pracy z ciałem i umysłem. Fascynuje mnie mnogość narzędzi, jakie oferuje joga. Zgłębiam pracę z dźwiękiem (mantry), oddechem (pranajama) i medytację. Moje zajęcia stanowią połączenie wielu technik i różnych podejść do jogi, po to aby efektywnie pracować z ciałem i umysłem. Jestem też certyfikowanym praktykiem terapii holistycznej Access Bars®, Access Body Process®, Access Facelift® i ThetaHealing®, aby móc pomagać moim klientom zaplanować ich rozwój, osiągnąć spokój, równowagę, odkryć pełen potencjał i pomóc wstąpić na ścieżkę zgodną z planem ich duszy. Obecnie szkolę się również z zakresu żywienia i suplementacji, aby w sposób holistyczny przywracać ciało, umysł i ducha do równowagi.

W 2018 roku zrealizowałam swoje największe marzenie tworząc studio Stan Harmonii. Udało mi się zgromadzić wspaniały zespół nauczycielek i masażystów, aby każdy mógł holistycznie zadbać o siebie i odnaleźć swoją drogę do Stanu Harmonii