Nature Yoga - zajęcia psychoruchowe dla dzieci

Zajęcia Nature Yoga i to godzinna sesja zajęć dedykowanych dzieciom, która łączy praktykę pozycji jogi i techniki relaksacji z szeroko pojętą edukacją ruchowo-emocjonalną. Podczas zajęć uczymy prawidłowej postawy ciała, usprawniamy zdolności uważności i wyobraźni oraz rozwijamy stabilność emocjonalną. Inspirowane naturą, zajęcia Nature Yoga to idealna kombinacja wykorzystująca techniki oddechowe rozwijające koncentrację i kreatywny ruch z grą i zabawą, opowieściami i bajkami, które w odpowiednim kontekście są bardzo pozytywnie stymulujące i motywujące dla dzieci. Wykonując rozmaite ćwiczenia i przechodząc przez koleje etapy zajęć budzimy w dzieciach potrzebę różnorakich form ekspresji i ruchu, co skutkuje rozkwitem wszechstronnych aspektów rozwoju istnienia dzieci: fizycznego, emocjonalno-mentalnego i energetycznego.
Ważnym elementem każdych zajęć Nature Yoga jest czas relaksacji kiedy to dzieci udają się w daleką podróż do własnego wnętrza gdzie w zakamarkach własnej wyobraźni odnajdują miejsca, w których czują się dobrze i bezpiecznie przenosząc te uczucia na plan fizyczny. Choć praktyka asan wymagają zazwyczaj entuzjazmu i determinacji, ich efektem jest długotrwały spokój i wewnętrzne wyciszenie.

Zajęcia skierowane do dzieci od 4 roku życia.
-------------------------------------------------------------------------------------------
PROWADZĄCA:
Goś Śmigielska – swoją podróż w świat dzieci rozpoczęła 14 lat temu jako nauczyciel, od tego czasu inspirowana pracą z dziećmi w wielokulturowym środowisku, zgłębiała innowacyjne metody podejścia do nauki i rozwoju najmłodszych. Joga jest w jej życiu od dawna lecz jej regularną praktykę rozpoczęła 4 lata temu pod okiem Eweliny Bejgrowicz skupiają się na tradycyjnej ścieżce Ashtanga Jogi. Trzymająca kobiece kręgi w Bydgoszczy, podróżniczka, zwolenniczka „wolnego” życia. Łącząc wieloletnie doświadczenie i swoje pasje tworzy kursy językowe i książki rozwojowe dla dzieci @natureenglishpl i dorosłych @wearenaturepl.

„Zawsze staram się rozwijać, próbować i doświadczać siebie i nowych rzeczy, ale przede wszystkim udoskonalać swój warsztat i swoją pracę z innymi. Wierzę, że aby zmienić świat powinniśmy zacząć od wsłuchania się w głąb siebie, a zajęcia jogi są do tego idealnym narzędziem – stawiam na rozwój w tej wyjątkowej dziedzinie sztuki jakim jest życie.”

-------------------------------------------------------------------------------------------
KIEDY I GDZIE
niedziela 12.12
godzina 10:30 - 11:30 dzieci 4-8 lat

godzina 11:30 - 12:30 dzieci 9-13 lat


Stan Harmonii
ul. Marszałka Focha 10/8
*parking:
darmowy parking miejski przy ul. Mostowej, Warmińskiego, Pocztowej, Stary Port, Konarskiego.
płatny - BCF Drukarnia

Czas trwania ok: 60 minut
-----------------------------------------------------------------------------------------
INWESTYCJA:

35zł – jednorazowe wejście na zajęcia
-----------------------------------------------------------------------------------------
ZAPISY
https://stanharmonii.pl/cennik-i-grafik/
tel. 506 384 645