Wstęp do jogi – poznaj podstawy tradycyjnej praktyki

Wstęp do jogi – poznaj podstawy tradycyjnej praktyki

Jeśli chcesz poznać tradycyjną jogę, która wciąż jest nauczana tak, jak to miało miejsce tysiące lat temu, w sposób zindywidualizowany, dostosowany do potrzeb i tempa rozwoju każdego z uczestników, to zapraszamy na WSTĘP DO JOGI . Otrzymasz narzędzie, do praktyki własnej. Po kursie z łatwością dołączysz także do regularnych zajęć.

W ramach ośmiu spotkań dowiesz się:

– 1% teorii – Dowiesz się jak oddychać w czasie praktyki, poznasz techniki oddechu torem brzusznym, jak angażować całą pojemność płuc w trakcie respiracji. Poznasz oddech ujjay i jak połączyć go z ruchem w trakcie praktyki. Poznasz także główne filary, na których opiera się tradycyjna Ashtanga Vinyasa Yoga oraz jaki jest jej wpływ na ciało i umysł.

– 99% praktyki, Poznasz Powitania Słońca (Surya Namaskara A i B ) oraz podstawowe pozycje Hatha Yogi. Dowiesz się dlaczego praca z ciałem jest istotna w praktyce jogi oraz dowiesz się jak medytować w ruchu i bezruchu.

Wszystko w odpowiednim tempie.

Damy sobie czas i przestrzeń na uwzględnienie potrzeb i tempa rozwoju uczestników. Bez zbędnego pośpiechu.

Otrzymasz także materiały ułatwiające praktykę własną.


——————————————————————————————
TERMINY ZAJĘĆ

10 maja 18:00 – 19:00

17 maja 18:00 – 19:00
24 maja 18:00 – 19:00

31 maja 18:00 – 19:00


——————————————————————————————
Inwestycja
140zł – Karnet na 4 wejścia. Upoważnia do uczestniczenia w 4 spotkaniach w ramach wstępu do jogi.
——————————————————————————————
Prowadząca
Dorota Priebe – Kubiak


Jestem nauczycielką jogi w standardzie Yoga Alliance (RYT200). Swoją podróż z Ashtanga Yogą rozpoczęłam w 2012 roku. To była miłość od pierwszego świadomego oddechu. Dostałam narzędzie do poznania siebie i rozwoju osobistego. Od tamtej pory praktyka jogi jest częścią mojego życia, dodaje mi sił i pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji. Od 2016 roku prowadzę zajęcia tradycyjnej Ashtanga Yogi oraz nowoczesnej Vinyasy. Na własnej skórze doświadczyłam praktyki jogi w ciąży. Wciąż się rozwijam i uczestniczę w licznych warsztatach z autoryzowanymi nauczycielami z Instytutu Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga w Mysore (KPJAYI) m. in. Max Czenszak, Tylor Hunt, Mark Flint, Mati Guerra, Mateusz Deker, Nancy Gilgoff. Odkąd zostałam mamą poszukuję więcej łagodności w praktyce jogi. Równoważę ognistą Ashtange subtelnymi formami pracy z ciałem i umysłem. W 2019 roku ukończyłam kurs medytacji Prana Vidya oraz Mantra Yogi prowadzone przez Quaternity Institute. Fascynuje mnie mnogość narzędzi, jakie oferuje joga. Zgłębiam pracę z dźwiękiem (mantry), oddechem (pranajama) i medytację. W 2018 roku zrealizowałam swoje największe marzenie tworząc studio Stan Harmonii. Udało mi się zgromadzić wspaniały zespół nauczycielek i masażystów, aby każdy mógł holistycznie zadbać o siebie i odnaleźć swoją drogę do Stanu Harmonii.
——————————————————————————————
Zapisy:
– mail yoga@stanharmonii.pl
– telefon +48 506 384 645
https://stanharmonii.pl/cennik-i-grafik/