Praktyka jogi przy muzyce na żywo w LaMare Club !

Praktyka jogi przy muzyce na żywo w LaMare Club !

 

Zapraszamy na absolutnie niesamowite wydarzenie!

Praktyka jogi ze Stanem Harmonii do muzyki na żywo, w przepięknym miejscu LaMare Club.

Poddanie się doświadczeniu głębokiego relaksu podczas praktyko jogi we dźwiękach instrumentu perkusyjnego, jakim jest handpan. To instrument perkusyjny, który staje się coraz bardziej popularny na świecie. Teraz możesz doświadczyć jego głębokiego i pięknego brzmienia także w Bydgoszczy.

Ma dobroczynny wpływ na układ nerwowy i psychikę. 

To dświadczenie dla osób, które dbają o swój dobrostan, cenią sobie dobrą muzykę i designerskie miejsca. Liczba miejsc mocno ograniczona, decyduje kolejność zapisów.

Prowadzące:

 

Dorota Priebe – Kubiak Certyfikowana nauczycielka jogi i praktyk naturalnych terapii przywracania do stanu zdrowia i harmonii. Twórczyni studia Stan Harmonii, kameralnej przestrzeń dedykowana pracy z ciałem i umysłem. Propagatorka jogi w Bydgoszczy. Organizuje od 5 lat cykl Joga na trawie w Bydgoszczy, który jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta. Swoją podróż z tą starożytną dziedziną wiedzy o ludzkim ciele i umyśle rozpoczęła w 2012 roku. To była miłość od pierwszego świadomego oddechu.  Od tamtej pory praktykuje nieprzerwanie, a uczy od 2016 roku. Wciąż rozwija się, jako nauczyciel uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach z nauczycielami z całego świata.

Maja Wlazły – perkusistka, muzykoterapeutka, kompozytorka. W 2019 roku, zainspirowała się brzmieniem handpanu, który wykorzystuje jako instrument przewodni autorskich kompozycji, a także w pracy muzykoterapeuty. Od 2021 roku działa z fińskim wydawnictwem muzycznym Future Rust. Współpracuje również z deweloperami gier przy produkcji soundtracków oraz efektów dźwiękowych – wykonała m.in. partię instrumentów perkusyjnych ścieżki dźwiękowej gry Weakless studia Punk Notion. Maja pasjonuje się terpeutycznym wykorzystaniem muzyki oraz jej wpływem na dobre samopoczucie i wyrażanie emocji. Podczas koncertu uczestnicy będą mogli zanurzyć się w kojące brzmienie handpanu oraz bębnów językowych, a także doświadczyć relaksacji kierowanej, opartej o techniki wizualizacji oraz treningu autogennego.

KIEDY I GDZIE niedziela 11 czerwca , godzina 18:00

Housebaot LaMare Club przy ul. Tamka 2 To niepowtarzalne miejsce na mapie Bydgoszczy. Łódź mieszkalna z pięknym widokiem na zakole Brdy i Operę Nova. Przeszklone ściany dają uczucie jakby dosłownie siedziało się na wodzie. Z takim widokiem medytacja będzie jeszcze bardziej efektywna! Jeśli masz jeszcze czas, to po praktyce można napić się pysznej kawy. Mamy tylko 12 miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Czas trwania ok: 90 minut ——————————————————————————————- INWESTYCJA – 120zł / os

——————————————————————————————- ZAPISY https://stanharmonii.pl/cennik-i-grafik/