Praktyka i warsztaty z Marque Garaux w Bydgoszczy

Praktyka i warsztaty z Marque Garaux w Bydgoszczy

Zapraszamy po raz kolejny na warsztat z Marque Garaux, nauczycielem z II stopniem autoryzacji KPJAYI/SYC

Marque Garaux, weteran US Marine, wieloletni wspinacz skałkowy i ogólnie entuzjasta outdooru. Odkrył Ashtanga Yoga, szukając różnych sposobów na złagodzenie bólu w dolnej części pleców. Po zauważeniu niemal natychmiastowej fizycznej zmiany, Marque powoli zaczął dostrzegać również inne pozytywne zmiany zachodzące w jego życiu. Ponieważ w okolicy nie było nauczycieli Ashtangi, nie miał innego wyjścia, jak wstać wcześnie i ćwiczyć z żoną przed codziennymi pracami. W tym czasie Marque uczestniczył również w 200-godzinnym szkoleniu nauczycieli oraz kilku warsztatach i intensywnych szkoleniach, pogłębiając swoje zrozumienie tego pięknego systemu.
Jesienią 2014 roku Marque postanowił pójść w ślady nauczycieli, których najbardziej szanował i aplikował o możliwość praktykowania w K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute (KPJAYI). Marque został przyjęty i spędził pierwsze 2 miesiące 2015 roku w Mysore w Indiach, ucząc się pod okiem R. Sharatha Joisa. Od tej pierwszej podróży Marque ćwiczył z Sharathem podczas wielu podróży po USA, a także kilkakrotnie wracał do Indii i praktykował zarówno pod kierunkiem Sharatha, jak i Saraswati. Marque otrzymał tzw. blessing od Sharata jako autoryzowany nauczyciel poziomu II 12 grudnia 2017 r.
Marque i jego żona Sarah są właścicielami Great Lakes Ashtanga Yoga, która znajduje się na ośmiu zalesionych akrach w Genewie w stanie Ohio. Oferują pełny program Mysore, prywatne lekcje i warsztaty.

Warsztaty weekendowe stanowią spójną całość, w której Marque podzieli się z uczestnikami sowim tygodniowym niezbędnikiem, czyli dodatkowymi ćwiczeniami uzupełniającymi regularną praktykę, które pozwolą zbudować większą siłę i mobilność swoich bioder, ramion i kręgosłupa oraz bezpieczniej wykonywać zaawansowane pozycje.
——————————————————————————————-
KIEDY I GDZIE
19 – 21 kwietnia 2024
Stan Harmonii
ul. Marszałka Focha 10/8
Bydgoszcz, POLAND
——————————————————————————————-
HARMONOGRAM – szczegółowy rozkład godzinowy podamy bliżej terminu
19.04.24 PIĄTEK

Piątkowy wieczór:
Hip Mobility (2 godziny) – omówimy 2 rutynowe ćwiczenia na biodra, dłuższe- do wykonywania raz w tygodniu i krótsze – 15-minutową codzienną sekwencję . Absolutna zmiana zasad gry dla osób z zaburzeniami równowagi w stawach biodrowych i bólami dolnej części pleców.
20.04.2024
Sobota: Rano Mysore (2-3 godziny)
Backbending Routine (2 godziny) – ta część warsztatu ma na celu rozpracowanie wygięć kręgosłupa poprzez nacisk na siłę ramion, odcinka lędźwiowego i pośladków.
Strength Drills: Upper Half (2 godziny) – Wszystko, czego potrzebujesz do mocnej i stabilnej obręczy barkowej do stania na rękach i utrzymywania równowagi ramion.
21.04.2014
Niedziela: Poranek Mysore (2-3 godziny)
Strength Drills: Lower Half (2 godziny) – Przygotuj się na jutrzejszy odpoczynek, ponieważ te ostatnie warsztaty pozostawią cię z pragnieniem uniknięcia wszystkich schodów przez kilka dni. Innymi słowy dzień nóg 😉 Nie robimy tego tylko po to, żeby zabolało, ale z zamiarem zbudowania głębszych i bezpieczniejszych wygięć do tyłu.
Warsztaty odbywać się będą w języku angielskim. Istnieje możliwość tłumaczenia.
—————————————————————————————–
INWESTYCJA:
990 zł – PRZEDSPRZEDAŻ WARSZTATU do 30 listopada 2023

1125 zł – cena Early Bird 1.12.23-31.01.24

1500zł – po 31 stycznia

Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki 500 zł przez link poniżej:
https://s.przelewy24.pl/vaXwbvqB8xgn

Kontakt:
Stan Harmonii Dorota Priebe-Kubiak
tel. 506 384 645
yoga@stanharmonii.pl

Istnieje możliwość uczestniczenia w jednym dniu, ale pierwszeństwo mają osoby zapisujące się na całe wydarzenie.