Praktyka i warsztaty z Krystianem Mesjaszem | Bydgoszcz | STAN HARMONII

Praktyka i warsztaty z Krystianem Mesjaszem | Bydgoszcz | STAN HARMONII

“Joga nie daje gotowych odpowiedzi. Wszystkie odkrywa się samemu, zaglądając do własnego wnętrza. Tylko takie poznanie niesie ze sobą prawdziwą mądrość i zrozumienie.” Krystian Mesjasz

Zapraszamy na kolejne warsztaty z Krystianem Mesjaszem w Stanie Harmonii!

Motywem przewodnim naszego spotkania będą cztery uzupełniające się komponenty praktyki jogi, czyli: stabilizacja, siła, mobilność i elastyczność. Kiedy je wypracujemy wyłania się w naszym wnętrzu cudowna harmonia, która pozwala z lekkością opanowywać kolejne asany. Praktyka jogi ma na celu przywrócenie wewnętrznej równowagi. Harmonizuję energię słoneczną z księżycową, pierwiastek męski z żeńskim, łączy ciało z umysłem. Na poziomie fizycznym równowaga w ciele ma również ogromne znaczenie. Sprawia, że nasza praktyka staje się bezpieczna i nieustannie się rozwija. Na warsztatach przyjrzymy się tym czterem jakościom pracując nad wygięciami oraz pozycjami odwróconymi. Zajmujemy się mechaniką kręgosłupa, wzmacnianiem i uelastycznianiem całej obręczy barkowej, a także poszukamy w ciele stabilizacji i przestrzeni, a całe zdobytą wiedzę przełożymy na wykonywane asany.

Warsztaty rozpoczniemy od porannych zajęć z praktyki własnej. Każdy z uczestników będzie wykonywał praktykę samodzielnie w swoim własnym rytmie. Otrzymacie w tym czasie wszystkie potrzebne wskazówki i korekty, które pozwolą wam zrozumieć lepiej praktykę. Możecie wybrać pierwszą lub drugą serię ashtanga jogi, a jeśli pracowaliście już nad kramami (Sekwencja Słońca, Lwa lub Księżyca) to możecie skupić się na tych sekwencjach. Ten warsztaty to fantastyczna przygoda, która pozwoli głęboko zanurzyć się w ciało i doświadczyć go jeszcze lepiej.

Zajmiemy się również technikami oddechowymi, które są przepięknym pomostem do praktyki medytacji. Czeka nas dużo techniki, jogicznych sztuczek i dobrej zabawy!

PROGRAM:

Sobota:
8.00-10.30 – Praktyka własna
10.30-11.30 – Przerwa
11.30-12.30 – Medytacja i pranajama
12.30-14.30 – Mechanika wygięć – stabilizacja i mobilność

Niedziela:
8.00-10.30 – Praktyka własna
10.30-11.30 – Przerwa
11.30-12.30 – Medytacja i pranajama
12.30-14.30 – Obręcz barkowa – elastyczność i siła

——————————————————————————————-
KIEDY I GDZIE
26-27 października 2024
Stan Harmonii
ul. Marszałka Focha 10/8
Bydgoszcz, POLAND
——————————————————————————————-
INWESTYCJA:
590 zł – PRZEDSPRZEDAŻ WARSZTATU do 31.08.2024 *
690 zł – cena Early Bird 1.09-6.10.2024
890zł – po 6 października

Istnieje możliwość uczestniczenia w jednym dniu, ale pierwszeństwo mają osoby zapisujące się na całe wydarzenie.

Uczestnictwo w jednym dniu 350 zł

* dla osób uczestniczących w poprzednich tegorocznych warsztatach cena z przedsprzedaży obowiązuje do końca lub do wyczerpania miejsc

Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki 300 zł przez link poniżej:
https://s.przelewy24.pl/CtthCnVPcZbS

Kontakt:
Stan Harmonii Dorota Priebe-Kubiak
tel. 506 384 645
yoga@stanharmonii.pl