Noworoczny detox – 7 dniowe wyzwanie on-line

Noworoczny detox – 7 dniowe wyzwanie on-line

Nazywam się Dorota Priebe – Kubiak i zapraszam Cię na wspólną podróż po doskonałe samopoczucie, zdrowie, mnóstwo dobrej energii i pokochanie siebie.

Głęboko wierzę, że tylko my sami mamy wpływ, na to jak wygląda nasze życie. Dlatego chcę Ci dziś pokazać prosty sposób jak oczyścić organizm, aby chciało Ci się więcej, a kto wie może dzięki temu Twoje życie zupełnie się zmieni? 🙂 Na pewno samopoczucie.
Wiadomo jak to w Święta i Nowy Rok, jemy więcej, dojadamy i pozwalamy sobie na grzeszki na talerzu. Aby organizm mógł czerpać z pożywienia jak najwięcej i odżywiać, a nie tylko spożywać pokarm, warto raz na jakiś czas oczyszczać jelita. A że w nowym roku lubimy robić sobie postanowienia, przychodzę do Ciebie z propozycją.

Plan jest taki:

27 stycznia rozpoczynamy razem oczyszczanie organizmu ( ja będę w tym z Tobą). To piątek, żeby łatwiej było nam przetrwać 3 pierwsze dni, które mogą być najtrudniejsze. W miarę możliwości nie planuj nic na ten weekend.

Jest to bezpieczne oczyszczanie, absolutnie dla każdego. Nie musisz rezygnować z jedzenia. Jedynie trochę zmienimy menu na tydzień. To, co będzie najważniejsze, to picie dużej ilości wody z koncentratem aloesu ( wysokiej jakości, posiadający certyfikat jakości IASC). Aloes i lekkostrawna dieta zrobi całą robotę. Twoje jelita się oczyszczą, poprawi się wchłanialność i przyswajanie wartości odżywczych, żołądek wyciszy. Gwarantuję Ci, że jeśli zastosujesz moje wskazówki, po tygodniu poczujesz różnicę.

Będziemy cały czas w kontakcie na dedykowanej grupie na Facebooku. Tam też będę prowadzić praktykę jogi, medytacji lub sesję oddechową, którą będzie można odtworzyć w dowolnym momencie jeśli godzina nie będzie Ci pasować. Tam też będziemy się wspierać, motywować i dzielić doświadczeniami. Pamiętaj jesteśmy w tym razem. 🙂 Są tam uczestnicy poprzednich edycji moich wyzwań, to już 50 osób!

Jeśli chcesz wziąć udział w tej wspólnej podróży wypełnij proszę poniższą ankietę, która pomoże mi poznać Ciebie i lepiej przygotować program oczyszczania. W ankiecie też znajdziesz więcej szczegółów na temat 3 opcji detoxu to wyboru. Po otrzymaniu ankiety skontaktuję się z Tobą.

https://forms.gle/EHKc8bLtFeWvLnGcA

na zgłoszenia czekam do 22 stycznia. Zamawiam 23 stycznia a produkty są u Ciebie 26 stycznia najpóżniej.
————————————————
KIM JESTEM

Na codzień prowadzę Studio Stan Harmonii, w którym pomagam moim klientom zadbać o Ciało, Umysł i Ducha. Za pomocą praktyki jogi, medytacji oraz terapii holistycznych wspólnie realizujemy cel o spokoju umysłu, witalności, poczuciu dobrostanu, powrotu do zdrowia i doskonałym samopoczuciu, aby żyć życiem takim, jakim pragniemy.

Jogą i dbaniem o zdrowie zajmuję się od 12 lat. Wszystko zaczęło się od problemów zdrowotnych i poważnej operacji, której efektem niestety nie było całkowite wyleczenie. Podjęłam, wtedy decyzję, że wezmę zdrowie we własne ręce. Przez te lata przetestowałam na sobie setki sposobów oczyszczania i detoksykacji organizmu. Wypróbowałam różne opcje suplementacji, zioła i diety. Spośród tych dziesiątek metod w końcu trafiłam na sposób, który jest łatwy do wdrożenia, a efekty spektakularne.

Dzięki temu moja energia do działania wrociła! Wrociło też doskonałe samopoczucie i forma. Poprawiła się odporność, ustały problemy żołądkowe i gastryczne. Wreszcie po tylu latach znalazłam to, czego szukałam. Wszystkie elementy układanki odnalazły się.