Warsztat: Ciche Ustawienia Systemowe

Warsztat: Ciche Ustawienia Systemowe

MIEJSCE: Bydgoszcz- Stan Harmonii, ul. Marszałka Focha 10/8
DATA: 21.01.2023
START: godz. 11:00
CZAS TRWANIA: w zależności od liczby prac (max. do 17:00)

Terapeutyczno- rozwojowy warsztat w duchu cichych ustawień systemowych metodą Berta i Sophie Hellinger. Spotkanie umożliwia wglądy w nieświadome emocje i blokady, które w sobie nosimy. Pozwala dostrzec uwikłania rodowe, umożliwia pożegnanie starych historii i ruszenie do własnego życia- z nowymi zasobami. Jest to wymagająca otwartości i odwagi praca z trudnymi, nieraz wypieranymi emocjami. Podążamy za procesami z pełnym szacunkiem do rodowych historii i gotowości uczestników na kontakt z tym, co trudnego niosą w swoim życiu.

Warsztat składa się z dwóch, przeplatających się części:
1. Ćwiczeniowej- w której biorą udział wszyscy uczestnicy:
– medytacja,
– „krótkie ustawienia” w parach i trójkach- doświadczanie Pola, prace dla siebie oraz dla innych (jako reprezentant)
– ćwiczenia na kartkach- metoda do późniejszego stosowania w domu,
– krótkie ćwiczenie na figurkach (opcjonalnie).
Ta część spotkania pozwala na otwieranie i pogłębianie procesów oraz rozćwiczenie w metodzie.

2. Prac Własnych- czyli pełnych ustawień na zadany przez Klienta temat.
Pracę własną można zgłaszać przy zapisach, wtedy jest ona zagwarantowana lub w trakcie warsztatu (pracujemy max. tyle, na ile pozwala zaplanowany czas wydarzenia).

————————-

Inwestycja:
400 zł – Klient – udział w warsztacie wraz z ustawieniem własnym na zadany przez Klienta temat
200 zł – Reprezentant – udział w części ćwiczeniowej oraz jako Reprezentant w ustawieniach Klientów

—————————
Serdecznie zapraszam!

ZAPISY:
I. Poprzez formularz na stronie: https://ciche-ustawienia.pl/warsztaty/
II. Po otrzymaniu wiadomości potwierdzam dostępność miejsca. Wtedy proszę o przelanie należności na konto:
98 1140 2004 0000 3302 8031 4581
Monika Wiśniewska Ustawienia Systemowe
Tytułem: imię, nazwisko, data wydarzenia.
O miejscu decyduje kolejność wpłat (zgodnie z powyższą procedurą).

RODO
Zgłoszenie na warsztaty oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do przyjęcia i realizacji zgłoszenia uczestnictwa. W każdym momencie przysługuje Państwu możliwość wglądu, edycji czy żądanie zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych jest: Ustawienia Systemowe Monika Wiśniewska.
Zastrzegam sobie możliwość odwołania warsztatu w wypadku niewystarczającej liczby chętnych. Wówczas zwracam przesłane mi pieniądze lub przesuwam zapisy na kolejny warsztat- zgodnie z wolą uczestnika.

REZYGNACJA
Płatność zwracana jest w całości, w przypadku rezygnacji przez uczestnika na tydzień przed warsztatem. W połowie zwracana jest w przypadku rezygnacji na min. 48 godzin przed warsztatem. Rezygnacja z mniejszym uprzedzeniem oznacza utratę wpłaty.

O MNIE

Nazywam się Monika Wiśniewska, ustawienia są moją pasją.

Przez kilkanaście lat w doświadczeniu zawodowym kierowałam się rozumem. W końcu wreszcie do głosu doszły serce i dusza. Na swojej drodze napotkałam ustawienia systemowe i wspaniałą osobę, moją nauczycielkę i mentorkę- Małgorzatę Rajchert-Lewandowską. Chłonęłam ustawienia i naukę Berta Hellingera całą sobą, czując, że odnalazłam TO COŚ. COŚ będącego w harmonii z moją duszą.

Jestem dyplomowaną terapeutką ustawień systemowych. Ukończyłam Szkołę Ustawień Małgorzaty Rajchert- Lewandowskiej. Od tamtej pory organizuję warsztaty, prowadzę sesje indywidualne, zdobywam doświadczenie, doskonalę umiejętności i poszerzam wiedzę.

Poza ustawieniami interesują mnie zagadnienia związane z rozwojem świadomości oraz psychologią ajurwedyjską. Kocham medytacje, mantry oraz… zumbę.

Jeśli jesteście zainteresowani jak ustawienia wpływają na moje poglądy- zapraszam na stronę FB: W Harmonii z Duszą. Dzielę się tam swoimi przemyśleniami.