Nature Yoga – zajęcia psychoruchowe dla dzieci od 3 lat

Nature Yoga – zajęcia psychoruchowe dla dzieci od 3 lat

Zajęcia łączą zabawę, praktykę pozycji jogi i techniki relaksacji z szeroko pojętą edukacją ruchowo-emocjonalną. Uczymy się sprawności i dobrej postawy, usprawniamy zdolności uważności i wyobraźni oraz rozwijamy stabilność emocjonalną.

Ważnym elementem każdych zajęć Nature Yoga jest czas relaksacji kiedy to dzieci udają się w daleką podróż do własnego wnętrza gdzie w zakamarkach własnej wyobraźni odnajdują miejsca, w których czują się dobrze i bezpiecznie przenosząc te uczucia na plan fizyczny.

Inspirowane w 100% naturą, zajęcia Nature Yoga to idealna kombinacja wykorzystująca techniki oddechowe rozwijające koncentrację i kreatywny ruch z grą i zabawą, opowieściami i bajkami, które w odpowiednim kontekście są bardzo pozytywnie stymulujące i motywujące dla dzieci. Wykonując rozmaite ćwiczenia i przechodząc przez koleje etapy zajęć budzimy w dzieciach potrzebę różnorakich form ekspresji i ruchu.

Choć praktyka nawet podstawowych asan wymagają zazwyczaj entuzjazmu i determinacji, ich efektem jest długotrwały spokój i wewnętrzne wyciszenie.

Zajęcia odbędą się przy minimalnej frekwencji: 5 dzieci
~~~
KIEDY I GDZIE
~piątki 10.02 / 24.03 / 14.04

GRUPA BABIES (MALUSZKI) (3-5 latki)
15:30 – 16:15

GRUPA KIDS(DZIECI STARSZE) (6-12 latki)
16:50-17:15


Stan Harmonii
ul. Marszałka Focha 10/8

*parking:
darmowy parking miejski przy ul. Mostowej, Warmińskiego, Pocztowej, Stary Port, Konarskiego.
płatny – BCF Drukarnia

Czas trwania ok: 45 minut
———————————————
INWESTYCJA:
40 zł – jednorazowe wejście na zajęcia
———————————————
ZAPISY
https://stanharmonii.pl/cennik-i-grafik/
tel. 506 384 645

Prowadząca:

Małgorzata Śmigielska – We are Nature
Z zawodu metodyczka i nauczycielka a z pasji joginka, podróżniczka i autorka książek rozwojowo-medytacyjnych dla dzieci. Połączona z naturą z zwolenniczka wolnej edukacji, pomysłodawczyni zajęć NatureYoga dla dzieci, trzymająca kobiece kręgi w Bydgoszczy. Na co dzień oddaje się prowadzeniu własnej szkoły językowej dla dzieci od pierwszego roku życia Nature English (www.natureenglish.pl) i Akademii Rozwoju We Are Nature. (www.wearenature.pl). Łącząc wieloletnie doświadczenie i pasje tworzy kursy, książki, warsztaty i campy językowo – rozwojowe dla dzieci i dorosłych.