MINDFUL BREAK – poranna medytacja w LaMare Club

MINDFUL BREAK – poranna medytacja w LaMare Club

Odczuwasz ciągły stres, niepokój, poirytowanie? Zamartwiasz się wszystkim dookoła i przytłacza Cię ilość obowiązków? Prowadzisz swoją firmę? Zajmujesz odpowiedzialne stanowisko w pracy? Chcesz zwiększyć swoją koncentrację i efektywność? Doświadczasz przedłużonych stanów o obniżonym nastroju? Natłok myśli bywa przytłaczający? Cierpisz na choroby autoimmunologiczne, chroniczne zmęczenie, doskwierają Ci częste bóle głowy i mięśni? Chcesz się wyciszyć, uporać z emocjami i zadbać o zdrowie?

Potrzebujesz przerwy!

Jeśli na któreś z powyższych pytań Twoja odpowiedź była twierdząca, MINDFUL BREAK to propozycja dla  Ciebie.

MINDFUL BREAK to Twoja przerwa na medytację.

Regularna praktyka medytacji pomaga zwiększyć odporność i elastyczność psychiczną oraz uczy jak się uspokajać w świecie pełnym pośpiechu i presji. Pokazuje jak świadomie zarządzać energią w sytuacjach kryzysowych oraz kontrolować jej poziom, poprzez łatwe i skuteczne techniki regeneracji oparte m.in. na oddechu czy myśli centrującej. Pozwala zreorganizować umysł pełen myśli.  Zaczynamy rozumieć siebie i lepiej radzimy sobie z trudnymi emocjami. Łatwiej wówczas wprowadzać zmiany w życiu, zmienić nawyki na zdrowsze i żyć pełniej.

Nie sposób przytoczyć wszystkich badań, które potwierdzają korzystny wpływ medytacji na ludzki organizm. W oparciu o techniki medytacyjne powstają liczne programy redukcji stresu jak MBSC, czy leczenia depresji jak MBCT.

To twoja przerwa na relaks i to w niepowtarzalnym miejscu!

——————————————————————————————
 KIEDY I GDZIE

Startujemy w środę 31 maja o 9:00

Housebaot LaMare Club przy ul. Tamka 2

To niepowtarzalne miejsce na mapie Bydgoszczy. Łódź mieszkalna z pięknym widokiem na zakole Brdy i Operę Nova. Przeszklone ściany dają uczucie jakby dosłownie siedziało się na wodzie. Z takim widokiem medytacja będzie jeszcze bardziej efektywna! Jeśli masz jeszcze czas, to po praktyce można napić się pysznej kawy.

Mamy tylko 12 miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Będziemy spotykać się, co tydzień podczas Twojej przerwy w pracy lub jeszcze przed jej rozpoczęciem.

Jeśli nie możesz fizycznie wyrwać się z biura, to żaden problem! Transmitujemy praktykę na żywo on-line! Wybierz w grafiku opcję MINDFUL BREAK – on-line. Na ok 5 minut przed zajęciami otrzymasz powiadomienie na maila z linkiem do transmisji. Transmisja odbywa się przez aplikację Google Meet.

Czas trwania jednego spotkania ok 30- 45 minut

Nie pasuje Ci godzina? Napisz do nas. Może razem znajdziemy jakieś rozwiązanie!

——————————————————————————————-
INWESTYCJA:

25 zł – uczestnictwo on-line

40 zł – jednorazowe uczestnictwo

150 zł – 4 zajęcia w miesiącu
——————————————————————————————-
ZAPISY
https://stanharmonii.pl/cennik-i-grafik

Wybierz w filtrach odpowiednią datę i zapisz się wygodnie przez swój telefon lub komputer


——————————————————————————————
Prowadząca

Dorota Priebe – Kubiak

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi. Swoją podróż z tą starożytną dziedziną wiedzy o ludzkim ciele i umyśle rozpoczęłam w 2012 roku. To była miłość od pierwszego świadomego oddechu. Dostałam narzędzie do poznania siebie i rozwoju osobistego. Od tamtej pory praktyka jogi jest częścią mojego życia, dodaje mi sił i pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji. Od 2016 roku prowadzę zajęcia tradycyjnej jogi, ale przede wszystkich pozostaje też wciąż uczniem. Uczestniczę regularnie w licznych warsztatach, szkoleniach i kursach prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy. Klasyczna medytacja pojawiła się na mojej ścieżce w 2019 roku. Ukończyłam wtedy kurs medytacji Prana Vidya oraz Mantra Yogi. Techniki medytacji w bezruchu pozwoliły mi uporać się z umysłem, który z natury mam rozbiegany i nadaktywny. Fascynuje mnie mnogość narzędzi, jakie oferuje joga od pracy z ciałem i umysłem, do bardziej subtelnych form pracy z energią .

W 2018 roku zrealizowałam swoje największe marzenie tworząc studio Stan Harmonii. Udało mi się zgromadzić wspaniały zespół nauczycielek i masażystów, aby każdy mógł holistycznie zadbać o siebie i odnaleźć swoją harmonię. Organizuję też od 5 lat cykl Joga na trawie w Bydgoszczy, który jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta i cieszy się dużym zaintereswoaniemwśród Bydgoszczan.