Krąg kobiet – medytacja przy pełni księżyca

Krąg kobiet – medytacja przy pełni księżyca

Spotkajmy się w Kręgu Świadomych Kobiet podczas pełni księżyca w znaku Bliźniąt. Będziemy przebywać w energiach równości i harmonii oraz kobiecego wsparcia. Wykonamy kilka ćwiczeń aby ruszyć energię w ciele i otworzyć się na zmiany w życiu. Energia kręgu w sposób kolektywny uzdrawia to co jest do uzdrowienia. Nadszedł czas by w końcu pożegnać wszystko co odchodzi, co przeszkdza, co ogranicza by zrobić przestrzeń i otworzyć się na nowy rozdział akceptacji, równości i szacunku. Przypomnimy sobie o mocy z którą naturalnie przychodzimy na świat – mocy Kobiet – Żeńskiego Pierwiastka który długo był uśpiony.
——————————————————————————————-
PROWADZĄCA:
Goś Śmigielska – nauczyciel, kobieta mocy, joginka, podróżniczka, zwolenniczka “wolnego” życia, kreatorka magicznego świata i książek dla dzieci @natureenglishpl i dorosłych @wearenaturepl
Dorota Priebe – Kubiak – nauczycielka jogi, praktyk terapii holistycznych, uzdrowicielka, kobieta, żona, mama. Twórczyni Stanu Harmonii, organizatorka Jogi na trawie. Realizująca wizję kreowania swojej rzeczywistości i budowania Nowego Świata w harmonii.

——————————————————————————————-
KIEDY I GDZIE
czwartek 8.12, godzina 19:30

Stan Harmonii
ul. Marszałka Focha 10/8
*parking:
darmowy parking miejski przy ul. Mostowej, Warmińskiego, Pocztowej, Stary Port, Konarskiego.
płatny – BCF Drukarnia

Czas trwania ok: 60 minut
—————————————————————————————–
INWESTYCJA:

WSTĘP WOLNY – dla osób posiadających aktywny karnet Stan Harmonii
40zł – dla pozostałych chętnych
—————————————————————————————–
ZAPISY
https://stanharmonii.pl/cennik-i-grafik/
yoga@stanharmonii.pl
tel. 506 384 645