Joga Nidra – sztuka świadomego snu

Joga Nidra – sztuka świadomego snu

Joga nidra czyli joga snu, to głęboka forma relaksacji. Rozluźniamy ciało, uwalniamy umysł od stresu i udajemy się w podróż do samego siebie…
W codziennym zabieganiu choć coraz częściej zwracamy uwagę na naszą kondycję fizyczną, na to co jemy i czy się ruszamy, nadal zapominamy o kondycji naszej psychiki i naszego ducha.I tu doskonałym narzędziem jest stara jogiczna technika – joga nidra.
Joga snu pozwala nasz rozbiegany umysł wyciszyć, zrelaksować ciało, umysł i wrócić do samego siebie, skontaktować się ze swą podświadomością, uwolnić napięcia, otworzyć się na marzenia.
Joga nidra składa się z dwóch głównych części.
Podczas wprowadzenia świadomie rozluźniamy nasze ciało podążając za wskazówkami prowadzącego (skanowanie ciała) i tym samym zaczynamy skupiać się na swych odczuciach
Druga część to prowadzona medytacja z wizualizacją. Przeważnie jest to podróż w spokojne, kojące miejsce, przypomnienie swych marzeń, uwolnienie od traum i przeżyć z przeszłości.
——————————————————————————————-
PROWADZĄCA
Beata Tietze – Z pasji projektant wnętrz, z miłości joginka-szamanka, z ciekawości podróżniczka po wielu wymiarach świata zewnętrznego i wewnętrznego. Zakochana w górach. W ciągłym zachwycie nad Życiem. W podróży do Siebie jestem od 11 lat. Praktykuję różne rodzaje jogi, w zależności od mojego stanu ciała, ducha, czy cyklu życia, w którym w danym momencie się znajduję. Bliska memu sercu jest medytacja, oddech, w którym jestem zakochana, zatrzymanie w ciszy wewnętrznej, wsłuchanie się w siebie i czucie ciała. Moje poszukiwania zaprowadziły mnie w wiele miejsc, aby w końcu poczuć i zrozumieć, że wszystko czego potrzebuję jest blisko …bo we mnie . Odbyłam trzy podróże do Indii gdzie praktykowałam jogę w Instytucie w Mysore, ukończyłam holistyczny certyfikowany roczny kurs Nauczyciela Yogi prowadzony przez Quaternity Institute, kurs Mindfulness, Roczną Szkołę Terapii Wielowymiarowego uzdrawiania autorstwa Pawła Mroza oraz trzymiesięczni trening dla Kobiet u Natalii Skawińskiej- teraz przyszedł czas dzielenia się tym co ja dostałam z miłością. Obecnie jestem w podróży z Oddechem Holotropowym- i ciekawa jestem gdzie mnie zaprowadzi. Na co dzień prowadzę zajęcia z Yin –Yogi, którą połączyłam z technikami medytacyjnymi i oddechowymi.
——————————————————————————————-
KIEDY I GDZIE
piątek 17.11, godzina 19:30
Stan Harmonii
Ul. Marszałka Focha 10/8
85-070 Bydgoszcz
Praktyka odbywa się z transmisją on-line. Zapisz się w naszym systemie rezerwacji na zajęcia “Yoga Nidra – online”. Na kilka minut przed planowanym rozpoczęciem w systemie rezerwacji pojawi się link do transmisji. Korzystamy z aplikacji Google Meet.
*parking:
darmowy parking miejski przy ul. Pomorskiej, Warmińskiego, Pocztowej, Stary Port, Konarskiego.
płatny – BCF Drukarnia
Czas trwania ok: 50 minut
——————————————————————————————-
INWESTYCJA:
W ramach karnetu – dla osób posiadających aktywny karnet Stan Harmonii
40zł – dla pozostałych chętnych (koszt pojedynczego wejścia na zajęcia)
——————————————————————————————-
ZAPISY
https://stanharmonii.pl/cennik-i-grafik/