Joga Nidra – Głęboki relaks z jogą snu

Joga Nidra – Głęboki relaks z jogą snu

Joga nidra czyli joga snu, to głęboka forma relaksacji. Rozluźniamy ciało, uwalniamy umysł od stresu i udajemy się w podróż do samego siebie…

W codziennym zabieganiu choć coraz częściej zwracamy uwagę na naszą kondycję fizyczną, na to co jemy i czy się ruszamy, nadal zapominamy o kondycji naszej psychiki i naszego ducha.I tu doskonałym narzędziem jest stara jogiczna technika – joga nidra.

Joga snu pozwala nasz rozbiegany umysł wyciszyć, zrelaksować ciało, umysł i wrócić do samego siebie, skontaktować się ze swą podświadomością, uwolnić napięcia, otworzyć się na marzenia.

Joga nidra składa się z dwóch głównych części.
Podczas wprowadzenia świadomie rozluźniamy nasze ciało podążając za wskazówkami prowadzącego (skanowanie ciała) i tym samym zaczynamy skupiać się na swych odczuciach
Druga część to prowadzona medytacja z wizualizacją. Przeważnie jest to podróż w spokojne, kojące miejsce, przypomnienie swych marzeń, uwolnienie od traum i przeżyć z przeszłości.
——————————————————————————————-
PROWADZĄCA

Dorota Priebe- Kubiak  – nauczycielka jogi RYT 200, terapeutka holistyczna, założycielka Stanu Harmonii, organizatorka Jogi na trawie i Jogi w Młynach Rothera.

——————————————————————————————-
KIEDY I GDZIE
piątek 31 marca, godzina 19:30

Stan Harmonii
Ul. Marszałka Focha 10/8
85-070 Bydgoszcz

Praktyka odbywa się z transmisją on-line. Zapisz się w naszym systemie rezerwacji na zajęcia “Yoga Nidra – online”. Na kilka minut przed planowanym rozpoczęciem w systemie rezerwacji pojawi się link do transmisji. Korzystamy z aplikacji Google Meet.

*parking:
darmowy parking miejski przy ul. Mostowej, Warmińskiego, Pocztowej, Stary Port, Konarskiego.
płatny – BCF Drukarnia
Czas trwania ok: 50 minut
——————————————————————————————-
INWESTYCJA:

W ramach karnetu – dla osób posiadających aktywny karnet Stan Harmonii
40zł – dla pozostałych chętnych (koszt pojedynczego wejścia na zajęcia)
——————————————————————————————-
ZAPISY
https://stanharmonii.pl/cennik-i-grafik/