Joga na trawie – szósta edycja 2024 | BYDGOSZCZ |Stan Harmonii

Joga na trawie – szósta edycja 2024 | BYDGOSZCZ |Stan Harmonii

Stan Harmonii pragnie zaprosić mieszkańców Bydgoszczy i okolic do spędzenia wspólnie czasu na świeżym powietrzu. To już lokalna tradycja!
JOGA NA TRAWIE na stałe wpisała się w kalendarz letnich miejskich wydarzeń, przyczyniając się do popularyzacji jogi i zdrowego stylu życia w Bydgoszczy.

To już szósta edycja cyklu zajęć JOGA NA TRAWIE organizowanego przez Dorotę Priebe-Kubiak, nauczycielkę jogi oraz właścicielkę studia Stan Harmonii. Jak co roku wydarzenie objął swoim Patronatem Prezydent Miasta Rafał Bruski.

W tym roku pierwszy raz mamy sponsora naszego wydarzenia i to nie byle jakiego! BENEFIT SYSTEMS, czyli dostawcę kart MultiSport i innych produktów promujących zdrowy i aktywny trub życia. Od ponad roku użytkownicy kart MultiSport mogą praktykować jogę ze Stanem Harmonii.

Przez cały okres wakacji raz w tygodniu w Parku Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy odbywać się będą DARMOWE zajęcia JOGA NA TRAWIE. Jest to wspaniała okazja, aby poznać różne style jogi, pod okiem doświadczonych nauczycielek ze Stanu Harmonii. W ubiegłych edycjach blisko 150 osób co tydzień praktykowało razem jogę. Czy w tym roku ponownie będzie nas więcej? 🙂

Nasz cykl rozpoczynamy od obchodów Międzynarodowy Dzień Jogi, który przypada 21 czerwca. Jednak celebrować będziemy ten dzień w najbliższą kolejną sobotę czyli 22.06
——————————————————————————————-
KIEDY I KTO
22.06 Obchody Międzynarodowego Dnia Jogi w Bydgoszczy (szczegóły w wydarzeniu dot. Dnia Jogi )
29.06 Dorota Priebe-Kubiak
6.07 Karolina Sumińska
13.07 Magda Rzepka
20.07 Marta Śliż
27.07 Klaudia Smak-Kwiatkowska
3.08 Justyna Pączka
10.08 Kasia Stępniewska
17.08 Beata Tietze
24.08 Dorota Priebe-Kubiak

——————————————————————————————-
GDZIE
Startujemy o godzinie 10:00 w Parku Jana Kochanowskiego koło Filharmonii Pomorskiej.
——————————————————————————————-
ZAJĘCIA SĄ DARMOWE
Zabierzcie swoją rodzinę, przyjaciół, maty, kocyki i wspólnie spędźmy sobotni poranek.
——————————————————————————————-

Prowadzący:
https://stanharmonii.pl/zespol/