Joga na barce Lemara

Joga na barce Lemara

Rozpocznij weekend w najlepszy możliwy sposób!

W czerwcu zapraszamy na jogę ze Stanem Harmonii na Barce Lemara!

Prowadzi ją niezastąpiona Dorota Priebe-Kubiak, propagatorka jogi w Bydgoszczy, organizatorka Dnia Jogi w Bydgoszczy, Jogi na trawie i licznych wydarzeń z jogą w naszym mieście ❤

Zrelaksuj się po całym tygodniu, przyjemnie rozciągnij i odetchnij głęboko z niesamowitym widokiem na Bydgoszcz z perspektywy serca, czyli rzeki Brdy!

Zajęcia odbywają się nad Brdą, na barce Lemara, w samym centrum Bydgoszczy.

Odnajdź swój stan harmonii!

Stan Harmonii to kameralna przestrzeń dedykowana pracy z ciałem i umysłem. Miejsce, w którym można zatrzymać się, odetchnąć, dać zwolnić myślom, a ciału zregenerować się i wyciszyć.

W samym sercu Bydgoszczy, przy ulicy Focha znajduje się nasza przestrzeń, w której oprócz sal do jogi znajduje się też gabinet masażu. Regularnie odbywają się u nas liczne warsztaty, kursy i koncerty relaksacyjne.

W jednym miejscu zebraliśmy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, by pomagać w powrocie do spokoju i równowagi.

PROWADZĄCA:

Dorota Priebe – Kubiak – nauczycielka jogi w standardzie Yoga Alliance, praktyk naturalnych terapii przywracania do stanu spokoju i harmonii. Twórczyni Stanu Harmonii, organizatorka Jogi na trawie. Propagatorka jogi w Bydgoszczy. Permanentny rozwój to jej pasja, dlatego przez 12 lat własnej praktyki uczyła się u wielu nauczycieli z kraju i ze świata, w różnych nurtach jogi. Pasjonuje ją mnogość narzędzi, jakie oferuje nauka jogi do rozwoju świadomości. Miłośniczka zdrowego stylu życia. Jej zajęcia charakteryzują się dynamiczną praktyką asan, która jest niczym taniec z oddechem. Sesja kończy się długim relaksem i medytacją lub ćwiczeniami oddechowymi.

więcej na: https://stanharmonii.pl/zespol/

KIEDY :

3.06 12:00 – 13:00

10.06 12:00 – 13:00

17.06 12:00 – 13:00

1.07 12:00 – 13:00

24.06 nie ma zajęć, gdyż  obchodzimy Dzień Jogi w Bydgoszczy w Parku Kochanowskiego!

GDZIE:

Górny pokład Barki Lemara ul. Spichlerna 1. Barka stanowi obiekt należący do Miejskiego Centrum Kultury i jest Muzeum Legend Szyperskich.

ILOŚĆ MIEJSC MOCNO OGRANICZONA .

Czas trwania ok: 60 minut

INWESTYCJA:

jednorazowe wejście:

30 zł – dla osób posiadających aktywny karnet Stan Harmonii

60 zł – dla pozostałych chętnych

karnet 4x

100 zł – dla osób posiadających aktywny karnet Stan Harmonii

180 zł – dla pozostałych chętnych

ZAPISY