Jesienny relaks w dźwiękach mis, gongów i innych instrumentów

Jesienny relaks w dźwiękach mis, gongów i innych instrumentów

Jesień to dobry czas, aby się zatrzymać.
Jakby to było zanurzyć się w kąpiel w dźwiękach? więc co tu jest możliwe?

„Szczególnie łatwo umyka naszej świadomości fakt, że myślimy w istocie bez przerwy. Nieustanny strumień myśli płynący przez nasz umysł pozostawia bardzo mało miejsca dla wewnętrznej ciszy. Prawie nigdy nie pozwalamy sobie po prostu BYĆ, bez kręcenia się w kołowrocie nieustannej aktywności. Zbyt często nasze działania nie są świadome, lecz wymuszane przez całkowicie zwyczajne myśli i impulsy płynące przez umysł jak rwąca rzeka, jeśli nie jak wodospad. Ten strumień porywa nas i w końcu zatapia, niosąc w miejsca, do których może nie chcemy trafić lub nawet nie wiemy, że do nich zmierzamy.”
Kabat Zinn J. „Gdziekolwiek jesteś, Bądź”

Relaksacja z dźwiękiem mis, gongów, głosu i różnych instrumentów to spotkanie dla każdego, kto chce wziąć głębszy oddech, wyciszyć zmysły, uspokoić oddech i umysł, zregenerować się, spojrzeć w siebie.
Podczas relaksacji z dźwiękiem będziemy szukali drogi do rozluźnienia, na puszczenie napięć, spowolnienia „gadającej głowy”, skontaktowania się z własnym oddechem, do patrzenia wewnętrznym wzrokiem.
Prowadzi
Ta chwila – Magda (Magdalena Rzepka)
Praktykuję jogę ponad 17 lat, jest obecna w moim życiu każdego dnia, Joga to nie tylko asana…to codzienna obecność, równowaga między działaniem, a odpoczynkiem, to łączenie ciała, oddechu, umysłu i ducha…I wiem jak ważne jest zatrzymanie i zobaczenie rzeczy takimi jakimi są. Poszukuję prawdy o sobie i czym jest życie. Uczestniczę w różnych warsztatach rozwoju osobistego, jogi, medytacji…czerpię z pięknej wiedzy tradycji. Mam szczęście zgłębiać wiedze u cudownych nauczycieli, którą następnie mogę się dzielić poprzez różne formy.

————————————————————
KIEDY I GDZIE
niedziela 19.11.2023 godzina 19:00
Stan Harmonii
Ul. Marszałka Focha 10/8
85-070 Bydgoszcz
*parking:
darmowy parking miejski przy ul. Mostowej, Warmińskiego, Pocztowej, Stary Port, Konarskiego.
płatny – BCF Drukarnia
————————————————————
INWESTYCJA – 60zł
————————————————————

ZAPISY
https://stanharmonii.pl/cennik-i-grafik

INFORMACJE
608350091 (gdy nie odbieram napisz sms lub na whatsapp) lub fb: Ta Chwila – Magda

Liczba MIEJSC OGRANICZONA
Ubierz się wygodnie i ciepło (bluza, skarpetki)…ZABIERZ Z SOBĄ KOC, PODUSZKĘ i WODĘ 😊