FundamenTy w Oddechu – całodniowy warsztat oddechowy z sesją oddechu transmodalnego

FundamenTy w Oddechu – całodniowy warsztat oddechowy z sesją oddechu transmodalnego

FundamenTY w Oddechu – zbuduj swój dom na mocnych fundamentach.

Jak wygląda twój wewnętrzny dom? Czy masz w nim przestrzeń tylko dla siebie, czy może prowadzisz politykę otwartych drzwi, bez granic. A może nikogo tu nie wpuszczasz? Czy zauważasz jak się w nim czujesz? Co jest tu fajne, wygodne, a co już przeszkadza? Czy są jakieś miejsca, skrytki, stare szafki, pokoje, do których czas zajrzeć? Otworzyć z odwagą i ciekawością drzwi. Zobaczyć. Może czas coś poprzestawiać, coś zmienić, zburzyć i postawić na nowo. Co wspiera i buduje jego fundamenty i energię życia?
Nasze życie jest pełne różnych doświadczeń, wspomnień, zranień, radości, miłości, uniesień, wzruszeń. Niektóre z tych doświadczeń nas zasilają, a niektóre powodują, że czujemy, jak utykamy gdzieś i trudniej jest nam sięgnąć po swoje (życie). Może już czas coś pożegnać, coś pogrzebać, uznać, że było i rozstać się. Zrobić przestrzeń na nowe.
Podobnie jak w domu zbieramy na dalszą drogę różne rzeczy, wiążemy się z nimi, bo może jeszcze kiedyś się przydadzą, tak w życiu zatrzymujemy w sobie wiele, często nieświadomie. Upychamy po kątach emocje, wspomnienia, doświadczenia własne lub przodków. Ile nosisz w sobie, w sercu, w ciele. Bo może jeszcze kiedyś tam wrócę, może się przyda, bo czujesz, że to cię chroniło, wspierało.

Data i godzina: 11.02.2023, 9:30 (widzimy się na sali) – 18:30 (w zależności od przebiegu sesji oddechu transmodalnego, godzina zakończenia może ulec nieznacznym zmianom). W trakcie 2h przerwa obiadowa (we własnym zakresie).

Miejsce:
Stan Harmonii, Bydgoszcz ul. Marszałka Focha 10/8 (https://stanharmonii.pl)

Liczba uczestników – max. 10 os. (warsztaty odbędą się z uczestnictwem min. 4 os.)
Inwestycja: Early Bird do 31 stycznia 300 zł/os. Potem 350 zł/os.
Prowadząca: Kamila Kreft – Praktyczka Oddechu Transmodalnego

⭐️Zapisy: ⭐️
Kamila Kreft: keminglei@gmail. com, 608338386
Dane do przelewu: 38 1050 1764 1000 0097 0769 4866, BLIK: 608338386, tytułem DAR ODDECHU imię i nazwisko

⭐️Podczas warsztatu:

Podczas warsztatu oddechowego poznasz techniki oddechowe, które pomagają zajrzeć wgłąb siebie. Pozwalają poczuć siebie bardziej i dostrzec to, co na codzień umyka. Poprzez barometr oddechu zobaczysz, jak możesz łatwo sprawdzać codziennie swoją wewnętrzną pogodę, nastrój. Wejdziesz w ciszę by wsłuchiwać się w głos serca, ciała, Duszy, świata, ludzi. Będziemy komunikować się językiem oddechu pozostając w czułej, subtelnej obecności ze sobą i drugim człowiekiem. Będziemy słuchać i patrzeć. Będziemy wysłuchiwani i zobaczeni.
Będziemy też w ruchu, by otworzyć ciało na przepływ i poczuć płynące w nas życie i radość.
Całość zakończymy pełną sesją oddechu transmodalnego Breathflow. Z intencją wejdziesz w oddech, do siebie. By połączyć to, co kiedyś zostało rozłączone w tobie. Rozpoznać, przyjąć, ukochać, może uwolnić, może zasilić.
⭐️Co otrzymujesz:
– całodniowy warsztat oddechu, podczas którego poznasz różne techniki oddechowe, które zabierzesz ze sobą do życia
– pełną sesję oddechu transmodalnego z moim prowadzeniem
– nowe doświadczenie, które wesprze cię w otwarciu się na siebie bardziej, na bycie w pełni oddechu i pełni siebie
– na miejscu dostęp do napojów (kawa, herbata, woda), poczęstunek od A’ Favela, owoce.

⭐️Co przynieść, jak się przygotować. ⭐️

– ubierz się wygodnie
– nie spożywaj alkoholu czy innych używek
– zabierz jakiś amulet (kamień, naszyjnik, symboliczna wstążka)
– możesz zabrać swój ulubiony koc (na miejscu dostępne będą koce i karimaty)
– sesja oddechu transmodalnego może być dla ciebie głębokim, transformującym procesem, dlatego zadbaj o siebie i swoją przestrzeń po sesji, daj sobie możliwość odpoczynku, relaksu. Nie zalecam spożywania alkoholu lub wyjść towarzyskich po sesji. Otul siebie ❤️
Program może ulec drobnym zmianom.

Prowadząca:

⭐️Kamila Kreft – Breathworker, jestem profesjonalną Praktyczką Oddechu transmodalnego w procesie certyfikacji w Instytut Oddechu. Michał Godlewski. Pracuję metodą oddechu transmodalnego z elementami m.in. ustawień hellingerowskich, voice dialog. Moje imię szamańskie to Holding The Light. Z poprzedniego życia zawodowego jestem sinolożką, która czerpie z mądrości starożytnych Chin. Mieszkam i zasilam się energetycznie na Kaszubach. Podczas indywidualnych i grupowych sesji oddechowych Breathflow – spotkania na żywo i online – tworzę bezpieczną przestrzeń przyzwolenia i ukochania tego, co w Tobie. Sesje oddechu transmodalnego rozluźniają napięcia fizyczne, uwarunkowania i ograniczenia psychiczne. Uzdrawiają ból fizyczny i emocjonalny. Sprowadzają do ciała, odczuwania siebie, połączenia z Duszą, uruchamiają przepływ życia w tobie.

⭐️Zapraszam cię również na stronę Insytutu Oddechu. Michał Godlewski https://www.instytutoddechu.com, gdzie znajdziesz więcej informacji nt. oddechu, metody, szkoleń, warsztatów. Warsztaty odbywają się w różnych miejscach w Polsce i na świecie, a oddech za pośrednictwem Praktyków Oddechu dociera do coraz większego grona.
Warsztat opiera się m.in. ną publikacji „Inteligencja Oddechu” Michała Godlewskiego (https://inteligencjaoddechu.pl