1-dniowy praktyczny warsztat Access Bars| BYDGOSZCZ

1-dniowy praktyczny warsztat Access Bars| BYDGOSZCZ

Czym jest Access BARS?
Access to pragmatyczne narzędzie do zmiany rzeczy w twoim życiu, których do tej pory nie mogłeś zmienić.
Access Bars to MAGICZNE NARZĘDZIE dzięki, któremu możesz zacząć otrzymywać WSZYSTKO, Wszystko o co prosisz z LEKKOŚCIĄ? Czy jest to w ogóle możliwe? Zapewne nie – dla tych, którzy szukają racji i potwierdzenia. Ale zapewne TAK – dla tych, którzy mają odwagę Stać Się Sobą na rzecz zmiany, o którą proszą.

Co byś powiedział na to, że w zaledwie 1 godzinę możesz zmienić całe swoje życie – relaksując się i odpoczywając jednocześnie? Tysiące ludzi już tego doświadczyło. O czym tu mowa? To się nazywa Access BARS.
Proces manualny Access Bars otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Dla kogo?
– Dla tych, którzy są gotowi zaprosić więcej możliwości do swojego życia i otworzyć się na otrzymanie wszystkiego czego pragną.
– Dla tych, którzy poszukują praktycznych narzędzi radzenia sobie ze stresem i napięciem w codziennym życiu.
– Dla tych, którzy szukają praktycznych wskazówek i narzędzi do tego, aby odblokować swój pełny potencjał i możliwości.
– Dla tych, którzy są gotowi zmienić perspektywę patrzenia na swój świat po to, aby otworzyć się na nieograniczone możliwości.

Co otrzymasz?
Praktyczną wiedzę na temat tego jak rozładować blokady, ograniczające punkty widzenia, myśli, uczucia, emocje, które uniemożliwiają otrzymanie tego, czego pragniesz w życiu.
Będziesz uczestnikiem dwóch niesamowitych sesji bars.
Jakich efektów możesz się spodziewać?
Efekty zależą tylko od tego, na ile sobie pozwolisz otrzymać zmianę.

Wielu osobom sesja Bars zmieniła życie pozwalając uwolnić się od bólu, ograniczeń w ciele, a także w magiczny sposób otworzyła możliwości, których wcześniej nie widzieli.
Na pewno wyjdziesz zrelaksowana/y i wypoczęty jak po świetnym masażu, a dodatkowo, jeśli pozwolisz sobie na więcej zaczniesz zmieniać swoje życie i to, co do tej pory wydawało Ci się trudne stanie się łatwe.
Program

To jednodniowe zajęcia na których nauczysz się jak przeprowadzać sesję Bars. Podczas zajęć wykonasz 2 pełne sesje Bars i 2 pełne sesje otrzymasz. Dostaniesz wszystkie materiały szkoleniowe oraz certyfikat uprawniający do wykonywania sesji Access Bars za pieniądze 🙂

ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ – ŚRODA 1 Maja 2024
Rejestracja: godz. 9:20
Zajęcia 9:30- 17:30
ADRES: Stan Harmonii Bydgoszcz ul. Focha 10/8

INWESTYCJA: 1280 zł
50% dla powtarzających
Dzieci do 16 roku życia gratis
Młodzież od 16-18 roku życia płaci połowę

Proszę wpłać 280 zł zadatku na konto
Kamila Dolota
94 1240 1053 1111 0010 5610 5190
tytułem: Zajęcia 1/05/2024
– aby zarezerwować sobie miejsce

Proszę skontaktuj się z Kamila Dolota tel. 728 999 477, aby otrzymać wszystkie szczegóły związane z Zajęciami